واکنش منتقدان به The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

میانگین نمرات The Legend of Zelda: Tears of Kingdom به تازگی منتشر شده است و شاهد ادامه یک شاهکار از سری Zelda هستیم.

The Legend of Zelda یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های صنعت بازی‌های ویدیویی است و این بر کسی پوشیده نیست. با هر کنسول جدید نینتندو، کاربران قطعا منتظر زلدا جدید هستند تا بتوانند یک بار دیگر ماجراجویی جدید و لذت بخش را با لینک آغاز کنند. در سال 2017، The Legend of Zelda: Breath of the Wild به عنوان یک انحصاری روز راه اندازی عملکرد خوبی داشت و دنیای بازی به اندازه ای بزرگ بود که ماه ها شما را سرگرم کند.

حالا بعد از 6 سال دنباله این بازی با نام The Legend of Zelda: Tears of Kingdom فردا منتشر می شود. محصولی که نینتندو وعده داده است مانند نسل قبلی خود سرگرم کننده است و می تواند محتوای بیشتری را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. میانگین امتیاز بازی به تازگی منتشر شده است و می بینیم که Tears of Kingdom عملکرد بسیار خوبی دارد. در زیر می توانید نظرات برخی از منتقدان The Legend of Zelda: Tears of Kingdom را در زومجی ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

  • سازنده: نینتندو
  • ناشر: نینتندو
  • سبک: جهان باز
  • سکو: نینتندو سوییچ
  • تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت

Seascape در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

نگهدارنده: 100 از 100

احساس می کنم هرگز بازی را تمام نمی کنم. هر بار که فکر می کنم بر بخشی مسلط شده ام، بعد جدیدی را نشان می دهد. من حتی هنوز به Depths اشاره نکرده ام که دنیای زیرین بازی است که درست زیر زمین Hyrule قرار دارد (من واقعاً آن دنیای زیرین را دوست دارم). هر وقت وارد خانه می شوم به تمام اجزای داخل خانه نگاه می کنم و در تصوراتم به دنبال این می گردم که چگونه آنها را کنار هم قرار دهم. من از بچه‌هایم دعوت می‌کنم تا با من The Adventures of Link را تماشا کنند و وقتی هیولایی ترسناک ما را تعقیب می‌کند، فریاد می‌زنیم. اخیراً در فرودگاه در محاصره افرادی بی حوصله قرار گرفتم که سرهایشان را در تلفن های همراهشان انداخته بودند و به سیاهچال پیچ در پیچی که در گوشه نقشه پیدا کردم کشیده شدم. به لطف این اتفاق تقریباً زمان آپلود را از دست دادم.

IGN: 100 از 100

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک دنباله غیرقابل درک است. دنیایی را گسترش داد که کاملتر و کاملتر از حد انتظار بود و انتظارات را حتی بالاتر برد [اشاره به محیط‌های داخل آسمان بازی].

GameSpot: 100 از 100

Zelda: Tears of the Kingdom بوم نقاشی برای خلاقیت شما، کتابی برای نوشتن داستان خودتان و دنیایی برای خلق افسانه خودتان است. برای مدت زمانی که می گذارید به شما پاداش داده می شود و مدام به شما گفته می شود که پرواز کنید، بخیزید، مهندسی کنید، پازل ها را حل کنید و به ماجراجویی و اکتشاف بروید.

VGC: 100 از 100

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Breath of the Wild را دوباره تعریف کرد. به جای حذف کامل مشکلات، آنها را با اضافه کردن راه حل های گیم پلی محور حل کرده است تا تخیل شما حد و مرزی نداشته باشد. این یکی از بهترین بازی های عرضه شده بر روی نینتندو سوییچ است.

GamesRadar: 90 از 100

اگرچه Zelda: Tears of Kingdom به طرز وحشتناکی بزرگ است، اما می‌تواند بر ارائه یک تجربه غنی و قدرتمند تمرکز کند. تجربه ای که بر پایه و استخوان های نسخه قبلی بنا شده است.

منتقدان به The Legend of Zelda Tears of Kingdom سئو کول

1683823559 465 واکنش منتقدان به The Legend of Zelda Tears of Kingdom سئو کول

  تولید پلاستیک زیست تخریب پذیر به روش حساس کننده نور مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید