کاوش در گذشته مرموز تام هالند در اولین تریلر سریال کوتاه The Crowded Room

شبکه Apple TV Plus اولین تریلر سریال درام هیجان انگیز The Crowded Room با بازی تام هالند را پخش کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که اپل تی وی پلاس اولین تریلر سریال The Crowded Room را پخش کرده است. در این مجموعه درام مهیج، تام هالند در نقش مرد جوانی بازی می کند که با درگیر شدن در یک حادثه تیراندازی، چیز غیرمنتظره ای را در زندگی خود کشف می کند. این سریال با پخش 3 قسمت اول از 19 ژوئن (9 خرداد) کار خود را آغاز می کند و قسمت های زیر هر هفته جمعه تقدیم بینندگان می شود.

در تریلر جدید فیلم RPG دنی سالیوان The Crowded Room تام هالند سعی می کند افراد و وقایع گذشته را به خاطر بسپارد. در حالی که توسط رایا گودوین با بازیگری آماندا سیفرید از او درباره دست داشتن در تیراندازی بازجویی می شود. رایا به زودی شک می کند که ممکن است داستان پیچیده دنی چیزهای بیشتری باشد.

آکیوا گلدزمنخالق و تهیه کننده اجرایی سریال کوتاه The Crowded Room است که برای نوشتن فیلمنامه یک ذهن زیبا برنده جایزه اسکار، گلدن گلوب و جایزه بافتا شده است. امی روزم، ساشا لین، ویل چیس و اهرم مخفی آنها از دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال درام هیجان انگیز به ایفای نقش می پردازند. از جمله بازیگران مهمان سریال «اتاق شلوغ» می توان به موارد زیر اشاره کرد: جیسون آیزاکس، کریستوفر ابوت، توماس سادووسکی و زاخاری گولینگر نقل شده.

در خلاصه داستان سریال کوتاه The Crowded Room آمده است: «این سریال ماجراهای دنی سالیوان را دنبال می کند که در سال 1979 به خاطر نقشش در تیراندازی در نیویورک دستگیر می شود. این سریال جذاب و هیجان انگیز داستان زندگی دنی را از طریق یک سری مصاحبه روایت می کند که در آن یک بازپرس کنجکاو به بررسی فراز و نشیب های زندگی و گذشته مرموز این جنایتکار می رود تا رازهای پنهان را کشف کند.

  مشخصات احتمالی کارت گرافیک RTX 4070; از 5888 هسته تا 12 گیگابایت حافظه

الکساندرا میلچان توسط EMJAG Productions، آرنون میلچان، یاریو میلچان و مایکل شفر از نیو ریجنسی، همراه با تام هالند، آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی سریال Apple TV Plus The Crowded Room خدمت می کنند. این مینی سریال درام هیجان انگیز با همکاری اپل و نیو ریجنسی تولید خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید