گزارش ها حاکی از آن است که قرارداد مایکروسافت و اکتیویژن هفته آینده توسط کمیسیون اروپا تایید خواهد شد

گزارش جدید حاکی از آن است که کمیسیون اروپا موافقت خود را با خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در چند روز آینده اعلام خواهد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که کمیسیون اروپا آماده خرید 69 میلیارد دلاری مایکروسافت از Activision Blizzard است. این گزارش که توسط منابع رویترز منتشر شده، مدعی است که 25 می محتمل ترین تاریخی است که سازمان اروپایی تصمیم نهایی خود را اعلام خواهد کرد.

کمیسیون اروپا برنامه های خود را برای انتشار رسمی این تصمیم در تاریخ 1 ژوئن (22 مه) تایید کرد. قبلاً گزارش شده بود که تمایل مایکروسافت برای امضای قرارداد با سایر شرکت‌ها برای عرضه بازی‌های Activision و غیر انحصاری بودن، توانسته نگرانی‌های کمیسیون اروپا در مورد این معامله را برطرف کند.

ماه گذشته، سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) اعلام کرد که این معامله را به دلیل نگرانی در مورد تأثیر آن بر آینده بازار بازی های ابری مسدود می کند. با این حال، مایکروسافت و اکتیویژن اعلام کرده اند که علیه تصمیم CMA تجدید نظر خواهند کرد.

در دسامبر گذشته، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) اعلام کرد که در تلاش برای جلوگیری از خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت به دلیل نگرانی های ضد تراست، شکایتی را تنظیم خواهد کرد. با این حال، این معامله توسط مقامات نظارتی عربستان سعودی، برزیل، صربستان، شیلی، ژاپن، آفریقای جنوبی و اوکراین تایید شده است.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  نمودار فروش هفتگی بریتانیا: The Last of Us Part 1 عملکرد فوق العاده به لطف مجموعه

دیدگاهتان را بنویسید