اما استون در اولین تریلر فیلم Poor Things ساخته یورگوس لانتیموس به زندگی بازگشت

سرچ لایت پیکچرز اولین تریلر فیلم Poor Things به کارگردانی یورگوس لانتیموس و بازی اما استون و ویلم دفو را منتشر کرد.

مقاله مرتبط:

  • بهترین فیلم های اما استون از لالا لند تا بردمن

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فیلم The Underdog منتشر شد. این فیلم جدیدترین فیلم است یورگوس لانتیموس، کارگردان یونانی فیلم هایی مانند The Lobster، The Killing of a Sacred Deer و The Favorite که سرچ لایت پیکچرز اولین تریلر آن را منتشر کرد که در آن اما استون از مردگان بازگشته و اکنون زندگی جدیدی دارد. در زیر می توانید اولین تریلر فیلم Poor Things را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Poor Things در دوران ویکتوریا می گذرد و داستان عاشقانه ای از عشق، کشف و شجاعت علمی در این دوران را روایت می کند. این فیلم داستان باورنکردنی بل باکستر، زنی جوان را دنبال می کند که توسط دانشمندی عجیب اما منحصر به فرد به زندگی بازگردانده می شود. اما استون، ویلیام دافو، مارک روفالو، رامی یوسف، مارگارت کوالی، جرد کارمایکل، کریستوفر ابوت، کاترین هانتر، سوزی بمبا و وین برت از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Les Miserables حضور دارند.

او مسئولیت نوشتن فیلمنامه فیلم Poor Things را بر عهده دارد تونی مک نامارا او پیش از این فیلمنامه The Favorite را با همکاری لانتیموس نوشته بود. استون قبلا با لانتیموس در فیلم Sugli با لانتیموس کار کرده بود که برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار شد. همچنین اما استون، ویلم دفو و مارگارت کوالی در همکاری دیگری با لانتیموس در Y که تاریخ نمایش آن هنوز مشخص نشده است، بازی می‌کنند.

  تایید حضور بخش پلی استیشن در کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه CES 2023

فیلم بینوایان از 17 شهریور (17 شهریور) اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید