تولید فصل دوم سریال The Last of Us به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شده است

تولید فصل دوم سریال The Last of Us شبکه HBO به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که فصل دوم سریال The Last of Us شبکه HBO با اعتصاب نویسندگان مواجه شده است. Variety گزارش داد که انتخاب بازیگران برای فصل 2 این اقتباس تلویزیونی در اوایل این هفته در دست ساخت بود، اما اکنون به حالت تعلیق درآمده است.

قبل از این اتفاق، تیم بازیگران از بازیگران خواست تا قسمت‌هایی از The Last of Us Part II را بخوانند که فصل دوم بر اساس آن ساخته شده است. به گزارش ورایتی، فیلمنامه فصل دوم The Last of Us هنوز به پایان نرسیده است، اما انتظار می رود فیلمبرداری آن در اوایل سال 2024 در ونکوور آغاز شود.

کریگ میسونیکی از سازندگان و گردانندگان سریال The Last of Us در روزهای اخیر به همراه دیگر اعضای انجمن نویسندگان آمریکا در راهپیمایی اعتراضی دیده شد و در حال حاضر غیرفعال است، از جمله درگیر بازیگری برای فصل دوم است. همچنین نیل دراکمنخالق و مجری سریال Last of Ace در حال حاضر روی این سریال کار نمی کند.

فیلمنامه فصل اول سریال The Last of Us توسط کریک میسون و نیل دراکمن نوشته شده است. پخش این اقتباس تلویزیونی در ژانویه 2023 آغاز شد و مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت. هر قسمت از این سریال به طور متوسط ​​30 میلیون بیننده جذب کرده است. HBO پس از پخش قسمت دوم سریال را برای فصل دیگری تمدید کرد. پدرو پاسکال و بلا رمزی آنها برای ایفای نقش جول و الی در فصل 2 باز می گردند.

  تنها کارت گرافیک هیبریدی اینتل Larrabee به قیمت 5000 دلار فروخته شد!

فصل دوم سریال The Last of Us وقایع The Last of Us Part 2 را پوشش می دهد.چند وقت پیش کریگ میسون در مصاحبه ای با رسانه GQ تایید کرد که داستان دومین بازی این مجموعه طی چندین فصل روایت می شود. نیل دراکمن تایید کرده است که با وجود جهش زمانی بین قسمت اول و دوم The Last of Ace، بازیگران الی در این سریال تغییری نخواهند کرد. بلا رمزی همچنین اخیراً اعلام کرد که طرفداران برای فصل دوم سریال نباید تا اواخر سال 2024 منتظر بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید