شارپ ساخت صفحه نمایش LCD برای کنسول بازی جدید را تایید کرد

مدیر عامل شارپ تایید کرد که ال سی دی اکنون در حال توسعه یک کنسول بازی جدید است.

کنسول نینتندو سوییچ اکنون هفتمین سال تولید خود را پشت سر می گذارد و بیش از 125 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. با این حال، نینتندو در نشست مالی اخیر خود تأیید کرد که فروش سخت افزار در این پلتفرم کاهش یافته و پیش بینی فروش آن برای سال جاری کاهش یافته است. به دلیل این موارد، بسیاری از طرفداران نینتندو سوییچ می خواهند بیشتر در مورد کنسول جدید نینتندو بدانند. اگرچه برخی گزارش ها و شایعات به جانشین نینتندو سوییچ و تولید آن اشاره می کنند، اما هنوز هیچ خبر رسمی در مورد آن منتشر نشده است.

شارپ اخیراً در آخرین گزارش درآمد سه ماهه خود تأیید کرده است که یک صفحه نمایش LCD جدید خواهد ساخت. برای کنسول جدیدی که در آینده عرضه خواهد شد. البته شرکت شارپ طبیعتا نام این کنسول را اعلام نکرد. رابرت وومدیر اجرایی شارپ گفت: نمی توانم در مورد جزئیات مشتری خاص اظهار نظر کنم، اما می توانم بگویم که برای این کنسول بازی جدید ما در مرحله تحقیق و توسعه شرکت کرده ایم.

در اوایل سال جاری، گزارش‌هایی منتشر شد که ادعا می‌کرد نینتندو در حال مذاکره با تامین‌کنندگان قطعات برای شروع تولید جایگزینی برای نینتندو سوییچ است. اخیراً گزارش شده است که توسعه کنسول جدید نینتندو در حال انجام است، اما توسعه دهنده ژاپنی قصد ندارد آن را تا قبل از بهار 2024 عرضه کند. شارپ سابقه همکاری با نینتندو برای تهیه قطعات برخی از کنسول ها از جمله Nintendo Switch را دارد.

  Dragon's Dogma 2 کاملاً تک نفره خواهد بود. پیشرفت در گرافیک، هوش مصنوعی و فیزیک

با توجه به عدم پاسخگویی نینتندو و شارپ به این گزارش، ممکن است گزارش منتشر شده مربوط به کنسول دیگری غیر از جانشین نینتندو سوییچ باشد. اخیراً شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه سونی در حال توسعه یک پلتفرم بازی قابل حمل پلی استیشن است که بر اساس Remote Play کار می‌کند و به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد. در این شایعه به احتمال عرضه این هندلد در ماه نوامبر اشاره شده است.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید