شایعه: تاریخ انتشار Lords of the Fallen مشخص شد

طبق شایعات، تاریخ انتشار Lords of the Fallen قطعی شده است و این بازی روح مانند در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

طرفداران مدت هاست که منتظر Lords of the Fallen هستند. نسخه اصلی این بازی توسط Deck 13 ساخته و نزدیک به 10 سال پیش منتشر شد. اما عاقبت معنوی آن اثر از آن زمان با تأخیرها و راه‌اندازی مجدد زیادی مواجه شده است. خوشبختانه امسال یک ریبوت کامل این بازی از Hexworks آماده است و به نظر می رسد تاریخ انتشار Lords of the Fallen قبلاً مشخص شده است.

نام کاربری توییتر Aggiornamenti Lumia که به بررسی وقایع پشت صحنه فروشگاه مایکروسافت و به روز رسانی های آن می پردازد، ادعا می کند که بر اساس اطلاعات ثبت شده در سایت ایکس باکس، بازی Lords of the Fallen در تاریخ 20 اکتبر (13 مهر) منتشر خواهد شد. در هر صورت این کاربر پس از اعلام رسمی تاریخ عرضه و نمایش جدید این بازی Soulslike و نقش آفرینی هیچ اطلاعاتی ندارد و تنها به اطلاعات تاریخ انتشار بازی در فروشگاه ایکس باکس دسترسی داشته است.

اگر این تاریخ فاش شده درست باشد، می‌توان انتظار داشت که در هفته‌ها و ماه‌های آینده اعلامیه‌های بیشتر و منظم‌تری درباره این بازی منتشر شود. با برگزاری رویدادهایی مانند Summer Game Fest، PlayStation Showcase و Xbox Showcase در ماه ژوئن، این احتمال وجود دارد که Lords of the Fallen در این رویدادها نمایش داده شود.

بازی Lords of the Fallen برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

  امکان ساخت بازی جدید ارباب حلقه ها از سازنده ارباب حلقه ها: گلوم

دیدگاهتان را بنویسید