شایعه: نام Call of Duty بعدی Modern Warfare 3 خواهد بود

گزارش جدید هندرسون حاکی از آن است که نسخه بعدی Call of Duty، Call of Duty: Modern Warfare 3 خواهد بود.

اکتیویژن هنوز اطلاعات روشنی در مورد نسخه 2023 سری کالاف دیوتی ارائه نکرده است. با این حال، طرفداران به لطف گزارش ها و شایعات مختلف در چند هفته گذشته، جزئیاتی را در مورد نسخه آتی دریافت کرده اند. بر اساس گزارش ها، Call of Duty امسال دنباله ای بر Modern Warfare 2 در سال 2022 خواهد بود. این بازی توسط استودیو Sledgehammer Games ساخته شده است و دو تیم Infinity Ward و Tri-Arc در تولید آن کمک می کنند.

در حالی که قبلاً گزارش شده بود که Call of Duty امسال دنباله مستقیم Modern Warfare 2 نخواهد بود، گزارش جدید اطلاعات جدیدی را ارائه می دهد. زودترین تام هندرسون Insider Gaming ادعا می کند که امسال Call of Duty: Modern Warfare 3 علاوه بر کمپین داستانی تک نفره و چند نفره، دارای حالت زامبی نیز خواهد بود.

به گفته هندرسون، حالت زامبی Modern Warfare 3 اساساً نسخه 2.0 حالت Outbreak است. بنابراین، اکتیویژن هنوز تصمیم نگرفته است که این حالت را به عنوان بخشی از بازی ارائه کند یا به صورت مستقل و رایگان در اختیار عموم قرار دهد. در همین راستا، گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که یک بازی مستقل Call of Duty: Zombies در دست ساخت است.

علاوه بر این، هندرسون در گزارش جدید خود توضیح داد که Modern Warfare 3 یک نقشه بتل رویال جدید برای Call of Duty: Warzone 2 در فصل اول خواهد داشت. بر اساس گزارش ها، این نقشه بر اساس لاس الماس، مکانی از کمپین Modern Warfare 2 در حال توسعه است و در حال حاضر برای اوایل دسامبر در نظر گرفته شده است. بر اساس گزارش قبلی هندرسون، تریلر Modern Warfare 3 قرار است در ماه نوامبر منتشر شود و چندین نسخه بتا را ارائه کند. نسخه هایی که حدود یک ماه قبل از انتشار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. شایعه شده است که این بازی تیراندازی اول شخص در ماه آگوست عرضه خواهد شد.

  رشد 11 درصدی درآمد مایکروسافت

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید