نقش پدرو پاسکال در فیلم بعدی کارگردان باربارین

پدرو پاسکال برای بازی در فیلم Weapons به کارگردانی Zach Kerger، کارگردان بربر قرارداد امضا کرده است.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که ظاهرا پدرو پاسکالبازیگر The Last of Us برای بازی در Weapons قرارداد امضا کرده است. زک کرگر، کارگردان فیلم بربر در راس این فیلم است. به گزارش هالیوود ریپورتر، نیو لاین تهیه کننده این پروژه است و زک کرگر به عنوان نویسنده و کارگردان آن فعالیت می کند.

روی لی و مری یون توسط Vertigo Inc. جی. ژانویه. لیفشیتز و رافائل مارگولس از BoulderLight Pictures و Zach Kreger در حال تولید سلاح هستند. هنوز جزئیاتی از داستان و نقش پدرو پاسکال در این فیلم منتشر نشده است. گزارشی که در اوایل سال جاری منتشر شد، این پروژه را یک «حماسه ترسناک چند رشته‌ای» توصیف کرد که از نظر لحن شبیه فیلم Magnolia کارگردان بود. پل توماس اندرسون مقایسه می شود

همانطور که هالیوود ریپورتر گزارش داد، انتظار می رود فیلم برداری سلاح ها در زمان نامشخصی در پاییز امسال آغاز شود. زک کرگر با اشاره به این پروژه در سال گذشته گفت: «این فیلم جاه‌طلبانه‌تر از فیلم Barbarian است. این فیلم قرار است خیلی عجیب تر شود. نمی دانم می توانم این کار را انجام دهم یا نه.» کارگردان و فیلمنامه نویس آمریکایی همچنین گفت که در حال کار بر روی فیلمنامه ای است که در دنیای دی سی جریان دارد.

پدرو پاسکال اخیرا فیلم گلادیاتور 2 را کارگردانی کرده است ریدلی اسکات این را پیوست کرد پل مزکالبازیگر فیلم Aftersun بری کیوگانبازیگر فیلم Banshee of Inisherin و دنزل واشنگتنبرنده اسکار فیلم The Equalizer 3 در گروه بازیگران قرار دارد.

  مشخصات گلکسی A73، گلکسی A53 و دو گوشی دیگر سامسونگ فاش شده است

دیدگاهتان را بنویسید