امکان افزودن ویژگی Quick Resume به Xbox برای ویندوز 11

عرضه کنسول دستی ایسوس ROG Ally می تواند قابلیت های مایکروسافت را ایجاد کند اضافه کردن رزومه سریع به ویندوز 11

در مراسم معرفی کنسول دستی Asus ROG Ally، روآن سونس، رئیس دستگاه های ایکس باکس در مورد ایجاد پیشرفت هایی در ویندوز 11 صحبت کرد که به نفع کنسول های قابل حمل خواهد بود. این پیشرفت ها شامل عملکرد می باشد Quick Resume روی کنسول های Xbox Series X Xbox Series S و Steam Deck، رقیب کنسول ایسوس نیز قابل استفاده است.

سونس گفت: این [دستگاه] این ما را به این سوال می کشاند که از منظر پلت فرم چیست. شما می‌دانید که ما در مورد ایده راه‌اندازی رایانه شخصی خود و سپس همراه کردن ROG Ally با خود چه فکر می‌کنیم. شما قصد دارید از جایی که کار را ترک کردید ادامه دهید و بلافاصله آماده بازی شوید.”

عدم وجود ویژگی مذکور یکی از نکات منفی در بررسی های اولیه کنسول ایسوس بود. داشتن قابلیتی که بازیکنان می توانند به سرعت بازی را متوقف کنند و بعداً با فشار یک دکمه آن را از سر بگیرند، می تواند برای یک کنسول دستی بسیار مفید باشد.

اگرچه چنین قابلیتی در حال حاضر در ویندوز 11 موجود نیست، اما طبق گزارشات مایکروسافت در حال آزمایش چنین ویژگی هایی برای آوردن آنها به این سیستم عامل است. در ماه آوریل، ویدئویی از هکاتون مایکروسافت در سپتامبر گذشته منتشر شد که در آن یک توسعه دهنده ایده یک رابط کاربری بازی محور برای سیستم عامل Steam Deck را ارائه کرد.

در حالی که خود ردموندی ها هیچ اعلامیه رسمی انجام نداده اند، این واقعیت که این شرکت در حال تبلیغ Xbox Game Pass با ROG Ally است، می تواند نشانه ای باشد که ما شاهد چند به روز رسانی برای ارائه ویژگی های جدید به کنسول های قابل حمل در ویندوز 11 خواهیم بود.

  اینستاگرام شایعات درز لوکیشن کاربران را تکذیب کرد

دیدگاهتان را بنویسید