تریلر بازی Tekken 8 با تمرکز بر شخصیت هوارنگ

ساعاتی پیش سازندگان Tekken 8 تریلر جدیدی از این اثر با تمرکز بر گیم پلی یکی از شخصیت های محبوب این سری منتشر کردند.

در اخبار اخیر بازی، تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Bandai Namco یعنی Tekken 8 منتشر شده است. ویدئوی مورد بحث بر نمایش نمادها تمرکز دارد هوارنگ گذاشته است. سازندگان این بازی مبارزه ای در ماه های اخیر با پخش ویدیوهای مختلف کاربران را با گیم پلی شخصیت های مختلفی مانند جین کازاما، پل فینیکس، لروی اسمیت، کازویا میشیما و نینا ویلیامز آشنا کرده اند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید Tekken 8 را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همانطور که در این ویدیوی تقریباً 3 دقیقه ای دیدید، در تریلر جدید بیشتر با سبک مبارزات تکواندوی شخصیت مورد بحث و طراحی او آشنا می شویم. طراحی شخصیت مورد نظر نسبت به نسخه قبلی این سری دستخوش تغییراتی شده است. قهرمان هوارنگ به عنوان یکی از قدیمی ترین شخصیت های این سری بازی شناخته می شود که از زمان انتشار Tekken 3 در این بازی مبارزه ای حضور داشته است.با انتشار این تریلر توسط سازندگان Tekken 8 تعداد شخصیت های موجود در لیست اولیه این اثر به 14 رسید.

Tekken 8 هم اکنون برای پلی استیشن 5 در دسترس است و Xbox Series X Xbox Series S و PC در حال توسعه است و در تاریخ نامشخصی امسال به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

نطر شما چی هست؟ آیا سازندگان در آینده شخصیت های دیگری را معرفی خواهند کرد؟ آیا از آخرین ساخته Bandai Namco انتظاری دارید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  حل مشکل قطع برق با استفاده از هوش مصنوعی تنها در 3 ثانیه در چین

دیدگاهتان را بنویسید