حضور ویلم دفو در Beetlejuice 2 با بازی مایکل کیتون و جنا اورتگا

ویلیام دفو، نامزد چهار جایزه اسکار، جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران سریال Beetlejuice 2 به کارگردانی تیم برتون اضافه شده است.

تاریخ صدور اخیر دنباله Beetlejuice اکنون نشان داده شده است طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. ویلیام دافو، نامزد چهار جایزه اسکار، پس از توافق با برادران وارنر، در فیلم Beetlejuice 2 بازی خواهد کرد. دافو در زندگی پس از مرگ نقش یک افسر مجری قانون را بازی خواهد کرد. زودتر برگشت مایکل کیتون، وینونا رایدر و کاترین اوهارا او قرار بود دوباره نقش خود را در Beetlejuice 2 بازی کند.

علاوه بر دافو، جنا اورتگا در نقش لیدیا (دختر وینونا رایدر)، مونیکا بلوچی در نقش همسر بیتل جویس و جاستین تروکس در نقشی نامشخص دیگر بازیگران جدیدی هستند که تاکنون به جمع بازیگران Beetlejuice 2 اضافه شده اند. تیم برتون، مانند قسمت اول، دنباله Beetlejuice را کارگردانی خواهد کرد. آلفرد گوف و مایلز میلر نسخه نهایی فیلمنامه Beetlejuice 2 را نوشته اند.

مایکل کیتون در نقش بیتل جویس در فیلم بیتل جویس

ویلم دفو پیش از این 4 بار برای بازی در فیلم های Platoon، Shadow of the Vampire، The Florida Project و Eternity’s Gate نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، اما هرگز این جایزه را دریافت نکرده است. دافو همچنین به خاطر بازی در نقش گرین گابلین در فیلم های مرد عنکبوتی سام ریمی شناخته می شود و در نقش نورمن آزبورن در فیلم Spider-Man: No Way Home به دنیای سینمایی مارول بازگشته است.

فیلم فانوس دریایی، فیلم توگو، فیلم آکوامن، فیلم اعزام فرانسوی، فیلم کوچه کابوس و فیلم مرد شمالی از دیگر نقش های مهم دافو در چند سال اخیر هستند. فیلم Inside، فیلم شهر سیارک ها، فیلم افسانه اوچی، فیلم Poor Things، فیلم Gonzo Girl، Finalmente l’alba، فیلم And و فیلم Pet Shop Boys از جمله نقش های بعدی دافو در سال جاری و آینده هستند. ، و او در حال حاضر در پشت صحنه Nosferatu به کارگردانی Robert Eggers است.

  الکترونیک آرتز از نظر تعداد کاربران فعال ماهانه کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس پیشتاز است

فیلم Beetlejuice 2 در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) که هفته روز کارگر است اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید