راه اندازی مجموعه ای از کارت گرافیک های سری RTX 40 Nvidia با بازی Diablo 4

کاربران رایانه شخصی می توانند با خرید یکی از کارت های گرافیک سری RTX 40 انویدیا تا ماه آینده یک نسخه رایگان از Diablo IV دریافت کنند.

در حالی که طرفداران منتظر انتشار بازی اکشن نقش آفرینی Blizzard Entertainment Diablo IV هستند، انویدیا برای کاربرانی که قصد دارند تا چند هفته آینده یکی از کارت های گرافیک جدید GeForce را دریافت کنند، پیشنهاد ویژه ای ارائه کرده است. انویدیا با انتشار پستی جدید اعلام کرد که با خرید کارت های RTX 4070، 4070 Ti، 4080 و 4090 یا سیستم های از پیش ساخته شده مجهز به آنها، کد دیجیتال دیابلو 4 را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

این کد دیجیتالی شامل آیتم های اضافی درون بازی برای Diablo IV و دیگر عناوین بلیزارد مانند World of Warcraft، Diablo III و Diablo Immortal می باشد. انویدیا اعلام کرده است که نسخه آزمایشی Diablo 4 Server Slam از فناوری DLSS 3 برای کارت‌های گرافیک سری 40 GeForce پشتیبانی می‌کند تا بازیکنان بتوانند نرخ فریم بهتری دریافت کنند. این آزمایش بتا بین 22 و 24 می (12 و 14 می) در دسترس خواهد بود.

نسخه کامل Diablo IV از فناوری DLSS 3 پشتیبانی می کند و قابلیت استفاده از قابلیت Retracking مدتی پس از انتشار به بازی اضافه خواهد شد. برای دریافت کد دیجیتال رایگان Diablo 4، می‌توانید کارت‌های گرافیک سری RTX 40 را از شرکت‌هایی مانند Zotac، Gigabyte، Asus و MSI خریداری کنید. بازیکنان اکنون می توانند آخرین درایور کارت گرافیک NVIDIA را دانلود کنند و تجربه بهتری از سرور اسلم بتا را ارائه دهند.

  عکس ها و مشخصات «Motorola Moto G 52» منتشر شد.

Diablo 4 در تاریخ 16 ژوئن 1402 (6 ژوئن 2023) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC برنامه ریزی شده است. راد فرگوسنمدیر عامل دیابلو قبلا تایید کرده بود که “هیچ برنامه ای برای عرضه Diablo 4 در Game Pass وجود ندارد.” اگرچه ممکن است در آینده این وضعیت تغییر کند، اما برای تجربه بازی در ماه ژوئن، باید یک نسخه از آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید