رویارویی با Spot و Spider-Cat در تریلر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

سونی پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرده است که رویارویی بین Spot و Spider-Cat را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Sony Pictures تریلر جدیدی از فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. تریلر دو و نیم دقیقه ای بیشتر مایلز مورالس را نشان می دهد که او وارد ماجراجویی جدیدی در دنباله می شود. این تریلر همچنین شخصیت Spot، دشمن مرد عنکبوتی 2099 را نشان می دهد و با ورود گربه عنکبوتی به پایان می رسد.

دانلود از آپارات

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی در حماسه آیه عنکبوتی بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون در نقش پیتر بی. پارکر، عیسی رائه مثل اسپایدر وومن دانیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse ایفای نقش می کنند.

  معرفی سری انتشار داستان دو برادر

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون آنها انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را رهبری کردند و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلمنامه آن را نوشتند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد و کریستینا استاینبرگ با هم آلونسو رووالکابا آنها مسئولیت تولید انیمیشن Spider-Man: Among the Spider-World را بر عهده دارند پیتر رمزی و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید