نسخه جدید Mortal Kombat احتمالا ریبوت خواهد شد

به نظر می رسد اعضای استودیو Netherworld قصد دارند به زودی بازی Mortal Kombat 12 را که در حال حاضر با نام Mortal Kombat 1 شناخته می شود، معرفی کنند.

همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز می دانید، در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد قسمت بعدی سری بازی Mortal Kombat منتشر شده است. اوایل امسال، برادران وارنر. ساخت Mortal Kombat 12 را تایید کرد. همچنین در ابتدای ماه جاری استودیوی بازیسازی Netherworld ویدیویی را به مناسبت سی امین سالگرد این سری قدیمی منتشر کرد و پیام های قدردانی از طرفداران به سازندگان این اثر ارسال کرد که نشان می دهد. یک تیزر کوتاه در انتهای ویدیو

از سوی دیگر، دیروز تیزر جدید Mortal Kombat 12 در دسترس قرار گرفت. ویدیویی که بسیاری از افراد در محافل مختلف معتقدند احتمالاً به راه اندازی مجدد این سری مبارزاتی اشاره دارد. حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی، شایعه جدیدی در مورد این موضوع مطرح شده است.

Scorpion در Mortal Kombat 11 Ultimate

اکانت توییتر Billbil-kun که به عنوان یک خبرچین قابل اعتماد شناخته می شود، اخیرا به جدیدترین پروژه استودیوی بازی سازی Netherworld اشاره کرده است. به گفته این شخص، آخرین نسخه این سری برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس با نام Mortal Kombat 1. Xbox Series S، Nintendo Switch و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

همچنین به نظر می رسد این بازی به زودی به صورت رسمی رونمایی شود. Billbil-kun در ادامه فاش می کند که سازندگان قصد دارند اثر مورد علاقه را در سه نسخه مختلف برای کاربران عرضه کنند. نسخه استاندارد این بازی با قیمت 99.69 دلار برای کنسول های سونی و مایکروسافت و با قیمت 99.59 دلار برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ادامه باید گفت که نسخه پریمیوم این بازی 99109 دلار قیمت خواهد داشت. Mortal Kombat 1 نسخه فیزیکی نیز دارد این نسخه کلکسیونی خواهد داشت که با قیمت 99.99 دلار در دسترس خواهد بود. این شخص معتقد است که نسخه Kollector برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس نخواهد بود.

  3 برابر فروش بیشتر با پالس نت پس از طراحی وب سایت

در نهایت باید گفت که بهتر است تا ارائه رسمی این بازی و انتشار اطلاعات و جزئیات دقیق از سوی سازندگان آن صبر کرد.

نظرت چیه عزیزم با ریبوت این سریال موافقی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید