چک 175 دلاری اپل با امضای استیو جابز به حراج گذاشته شده است

چک بانکی صادر شده توسط اپل برای Cramptoon، Remke & Miller به مبلغ 175 دلار و امضا شده است.استیو جابزبه حراجی با ارزش رسیده بود 107 هزار دلار فروخته شد. ظاهراً این چک مربوط به سال 1976 است، چند ماه پس از تأسیس اپل.

حراج RR از فروش یک چک قدیمی اپل با امضای استیو جابز خبر داد. نکته جالب در مورد این چک آدرس اصلی اپل است که به Palo Alto اشاره دارد. این تاریخ ورود 8 جولای 1976 برای یک شرکت مشاوره کرامپتون، رمکه و میلر با قیمت 175 دلار منتشر شد. اما اکنون، پس از گذشت چهار دهه، با قیمت 106985 دلار به فروش می رسد.

در آن زمان اپل از این آدرس برای پاسخگویی به مشتریان و دریافت نامه ها و بسته ها استفاده می کرد. استیو جابز ابتدا اپل را در گاراژ خانوادگی خود راه اندازی کرد. در آن سال‌ها، کرمپتون، رمک و میلر به بسیاری از شرکت‌ها در دنیای فناوری کالیفرنیای شمالی، از جمله آتاری، زیراکس، ممورکس و نیمه‌رسانای ملی خدمات مشاوره ارائه کردند.

چکی با امضای استیو جابز از سال 1976

سئو کول

همکاری جابز با این شرکت نشان دهنده تعهد او به چشم انداز بلند مدت اپل و برنامه ریزی استراتژیک وی برای آینده این شرکت. بابی لیوینگستون، معاون RR Auction که این حراج را مدیریت می کند، گفت: “این یک تایید قابل توجه و بی عیب از لحظه ای است که استیو جابز با یک شرکت مشاوره برای اپل کار می کند.”

چک های قدیمی که ظاهر خوبی دارند از این جهت مهم هستند که داستان تاسیس شرکت را بیان می کنند. این چک به دلیل امضای استیو جابز معنایی دوگانه پیدا کرد. حراج RR حراج این چک را در تاریخ 17 آوریل (28 فروردین) آغاز کرده است. این حراج سرانجام در 20 اردیبهشت به پایان رسید. حراج دار ارزش این چک را حدود 25000 دلار تخمین زد.

  تریلر The Company of Heroes 3 بر روی نمایش ویژگی های نسخه کنسولی تمرکز دارد

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید