Amnesia: Bunker دوباره با یک ماه تاخیر مواجه شد

بازی Frictional Games از تاخیر چند هفته ای بازی ترسناک بقا Amnesia: The Bunker خبر داده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که بازی Frictional از تاخیر Amnesia: The Bunker خبر داده است. این بازی ترسناک بقا که قرار بود در تاریخ 26 می منتشر شود، اکنون به 6 ژوئن به تعویق افتاده است و طرفداران برای تجربه آن باید کمی بیشتر صبر کنند.

بازی Frictional در بیانیه جدیدی اعلام کرد: انتشار Amnesia: The Bunker به دلیل مشکلات پیش بینی نشده گواهینامه دو هفته به تعویق افتاد. این تصمیم برای اطمینان از عدم انتشار بازی با این مسائل بسیار مهم گرفته شد. این زمان اضافی به ما این امکان را می دهد که مشکل را برطرف کنیم و بهترین تجربه ممکن را در زمان راه اندازی ارائه دهیم. ممنون از درک و صبوری شما.”

فردریک اولسونمدیر هنری Amnesia: The Bunker گفت: «ما با چند تصادف نادر مواجه شدیم که شناسایی، بازآفرینی و رفع آنها دشوار است. ما نمی توانیم آن را به موقع انجام دهیم. البته به عنوان جایگزین، می‌توانستیم از تیم بخواهیم آخر هفته یا شب کار کند، اما در بازی‌های فراکشنال این کار را انجام نمی‌دهیم.”

بازیکنان به زودی می توانند دموی Amnesia: The Bunker را در استیم تجربه کنند. استودیو Frictional Games طی توییتی تایید کرد که نسخه دمو این بازی در تاریخ 1 ژوئن (22 اردیبهشت) برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Amnesia: The Bunker When Released for Xbox Series X Platforms Xbox Series S، Xbox One، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. در این بازی، بازیکنان سعی می کنند در طول جنگ جهانی اول از یک پناهگاه زیرزمینی متروکه خارج شوند. در حالی که دائماً توسط یک موجود وحشتناک تعقیب می شوند.

  بازیافت باتری ماشین های الکتریکی، راه حلی جدید برای آمریکایی ها

دیدگاهتان را بنویسید