Google I/O یا Google AI؟ مشکل از موارد زیر است!

مدل زبان PalM 2 گل سرسبد رویداد I/O متمرکز بر هوش مصنوعی گوگل بود. این مدل که قبلاً قدرت استدلال و منطق را افزایش داده است، بر روی داده های چند زبانه متشکل از بیش از 100 زبان آموزش داده شده است و فرض بر این است که شامل یک خانواده از محصولات با قابلیت های مختلف است.

این سیستم در نسخه های مختلف برای کاربران و سازمان ها عرضه خواهد شد و از نظر حجم داده هایی که بر روی آن آموزش می بیند شامل چهار نسخه به نام های Gecko، Otter، Bison و Unicorn از کوچک ترین تا بزرگ ترین است.

به عنوان مثال، یکی از نسخه‌های PalM 2، به نام Med-PaLM 2، صرفاً بر روی داده‌های پزشکی آموزش دیده است و به گفته گوگل، می‌تواند به سؤالاتی مشابه آنچه در آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده (USMLE) در سطح «کارشناس» یافت می‌شود پاسخ دهد. . .

نسخه دیگری از PaLM 2 به نام Sec-PaLM 2 نیز در مورد داده های امنیت سایبری آموزش دیده است و می تواند “رفتار اسکریپت های مخرب را توضیح دهد و به کاربران کمک کند تا کدهای حاوی بدافزار را شناسایی کنند.”

سبک‌ترین نسخه PalM 2، Gecko، به اندازه‌ای کوچک است که می‌تواند روی گوشی‌های هوشمند اجرا شود و 20 توکن در ثانیه، معادل حدود 16، 17 کلمه را مدیریت کند. اگرچه این مدل قابلیت‌های محدودتری نسبت به نسخه‌های بزرگ‌تر ارائه می‌دهد، از آنجایی که به صورت محلی اجرا می‌شود، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی کمتری وجود دارد.

5- گوگل بالاخره یک ربات چت هوش مصنوعی به موتور جستجو آورده است

  سامسونگ این هفته چه محصولاتی را ارائه خواهد کرد؟!

دیدگاهتان را بنویسید