Iron Bay را در تریلر جدید Shadow Gambit: The Cursed Crew ببینید

در تریلر جدید Shadow Gambit: The Cursed Crew، MiMiMiGames منطقه Iron Bay را به نمایش می گذارد.

Shadow Gambit: The Cursed Crew یک بازی استراتژیک تیمی جدید از استودیوی MiMiMiGames است و قرار است نسخه متفاوتی از سری Shadow Tactics باشد. در این بازی می توانید با عناصر فانتزی مختلف از جمله خدمه دزدان دریایی مرده و جادو روبرو شوید که جزایر مختلف دریای گمشده کارائیب را کشف می کنید. با این حال، هنوز هم می‌توانید امضای استودیو MiMiMiGames، که توسعه مناطق بزرگ و دقیق در دنیای sandbox است را در تریلر جدید Shadow Gambit ببینید.

خلیج آهن یکی از این مناطق است که به عنوان جهنم سوزان برای تفتیش عقاید و مذهب مردم کارائیب شناخته می شود. Iron Bay را می توان یکی از بزرگترین لوکیشن های بازی دانست که سازندگان مناطق جالب و جزئیات زیادی در توسعه آن استفاده کرده اند. در قسمتی از این جزیره غنایم نفرین شده جمع آوری شده از سراسر سواحل ابدی را می بینیم و در مناطق دیگر قلعه، کلیسا، محل شکنجه مظنونان و بیمارستانی برای معالجه سربازان نفرین شده را می بینیم.

به غیر از آنها می توانیم از گودال تطهیر نیز دیدن کنیم که مکان بسیار جالبی است. انواع مواد ملعون را در این چاه می ریزند تا تبدیل به آهن شود و از این آهن برای ساختن سلاح های مخصوص تفتیش عقاید و شکنجه گناهکاران استفاده می شود.

دانلود از آپارات

بازی Shadow Gambit: The Cursed Crew امسال برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. به گفته سازنده، این بازی بین 25 تا 30 ساعت گیم پلی را ارائه می دهد.

  هر آنچه از iOS 17 انتظار داریم

نظر شما در مورد آخرین نسخه نمایشی Shadow Gambit: The Cursed Crew چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید