Speedrun بازی Zelda: Tears of the Kingdom را در 94 دقیقه کامل کرد

یک بازیکن موفق شد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را در 94 دقیقه در روز راه اندازی کامل کند.

نام کاربری یوتیوب gymnast86 توانست The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را در یک دویدن سرعت کامل کند. مدت زمانی که او برای این کار صرف کرد 1:34:33 بود و او از amiibo استفاده نکرد. لطفاً توجه داشته باشید که ویدیوی مرتبط حاوی اسپویلرهای سنگین از جمله پایان بازی است.

از آنجایی که بازی دیروز منتشر شد، به احتمال زیاد این رکورد در روزها، هفته ها و ماه های آینده چندین برابر خواهد شد. اما با توجه به گستردگی این کار، تکمیل بازی در 94 دقیقه در روز اول انتشار یک دستاورد قابل توجه است. او در ویدیوی دیگری توضیح داد که چگونه توانسته این سرعت را انجام دهد و همچنین مسیر اصلی و ترفندهای مورد استفاده را توضیح داد. توجه داشته باشید که این ویدیو حاوی اسپویل نیز می باشد.

او اضافه کرد که برخی از تقلب‌هایی که در Breath of the Wild قابل استفاده بودند توسط نینتندو برطرف شده‌اند و بازیکنان باید میانبرهای دیگری برای سرعت‌های در Tears of the Kingdom پیدا کنند: «تا آنجا که من می‌توانم بگویم، تقریباً هیچ‌یک از این مشکلات وجود ندارد. که در نسخه قبلی بودند بازی جدید منتشر نشده است. این بدان معنا نیست که این مشکلات هرگز قابل رفع نیستند، اما نحوه فعال کردن آنها در Breath of the Wild در این بازی کار نمی کند.

لوگوی بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

این تقویت کننده از ویژگی ترکیب سلاح جدید بازی استفاده می کند که به بازیکنان اجازه می دهد با به هم پیوستن دو آیتم، سلاح های قدرتمند خود را بسازند. یکی دیگر از این احتمالات Ultra Hard است که در طی آن Link می تواند اشیاء دیگر را به یکدیگر متصل کند و بعید نیست بازیکنان با استفاده از تکنیک های جدید زمان تکمیل مجدد بازی را کاهش دهند.

  تاریخ انتشار GoldenEye 007 برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس تعیین شده است

gymnast86 گفت: “باز هم، احتمالاً این استراتژی ها خیلی زود قدیمی می شوند. بنابراین اگر چند روزی از انتشار ویدیو می گذرد، حتماً اطلاعات جدیدتر را نیز بخوانید.” رکورد فعلی سرعت برای The Legend of Zelda: Breath of the Wild متعلق به یک بازیکن آمریکایی به نام Player5 است که مدیریت کرده است. برای شروع بازی در 23 دقیقه و 42 ثانیه برای تکمیل.

دیدگاهتان را بنویسید