امکان انتشار نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 برای ایکس باکس

به گفته یک اینسایدر معروف، به نظر می رسد که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 سرانجام برای کنسول های ایکس باکس منتشر شود.

در ماه های اخیر شایعات و اخبار مختلفی در مورد بازسازی Metal Gear Solid 3 منتشر شده است که طبق گزارش های مختلف این اثر به زودی به صورت رسمی معرفی خواهد شد و برخی معتقدند که این بازی ممکن است به صورت انحصاری برای کاربران کنسول پلی استیشن 5 عرضه شود. از طرفی باید گفت که کونامی در حال حاضر مشغول همکاری با این استودیو است تیم Bloober با بازسازی Silent Hill 2 رو به جلو است.

به نظر می رسد کونامی برای بازی های Metal Gear، Silent Hill و Castlevania با سونی قراردادهای انحصاری امضا کرده است. نسخه اصلی اثر مورد نظر در سال 2004 منتشر شد.کاری که بسیاری از افراد آن را یکی از موفق ترین و خوش ساخت ترین آثار این سری از بازی های مخفی کاری می دانند. اکنون، در جدیدترین اخبار بازی، ممکن است در آینده شاهد عرضه مجدد Metal Gear Solid 3 برای کنسول های ایکس باکس باشیم.

شخصیت اصلی بازی Metal Gear Solid

Zez Korden، روزنامه نگار صنعت بازی معتقد است که عرضه Xbox این بازی ممکن است کاملاً دور از ذهن نباشد. در مصاحبه اخیر در پادکست ایکس باکس دو، این شخص اظهار داشت که طبق شنیده هایش، در حالی که به نظر می رسد کونامی تا حدودی با سونی معامله کرده است، اما این امکان وجود دارد که بازسازی MGS 3 یک پلی استیشن «کامل» نباشد. اختصاصی 5.

Jez Corden همچنین گفت که این معامله به طور بالقوه می تواند شامل انحصار زمانی، DLC انحصاری یا حقوق بازاریابی باشد و بازی همچنان می تواند برای کنسول های ایکس باکس در دسترس باشد. ادعاهای زیادی در مورد رونمایی رسمی از این بازی در نمایشگاه پلی استیشن آینده وجود دارد. با این حال، تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا این شایعات صحت دارند یا خیر.

  چگونه اپلیکیشن حذف شده را از گوشی اندرویدی برگردانیم؟

نظر شما چیست عزیز نظرات خود را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید