بازی Forza Horizon 5 از مرز 30 میلیون بازیکن عبور کرد

بازی Forza Horizon 5 موفق شد برای جذب 30 میلیون بازیکن در 18 ماه.

اخیراً یکی از کاربران توییتر به نام Idle Sloth تصویری از لیدربورد تالار مشاهیر Forza Horizon 5 منتشر کرده است که با توجه به این تصویر منتشر شده مشخص شده است که تعداد بازیکنان این بازی مسابقه ای جهان باز از 30 میلیون نفر فراتر رفته است، بنابراین بازی Forza Horizon 5 خواهد بود. به جذب بازیکنان جدید ادامه دهد. Forza Horizon 5 در ژوئن 2022 20 میلیون بازیکن و در ژانویه 2021 15 میلیون بازیکن داشت.

Forza Horizon 5 توانست بزرگترین عرضه یک بازی را از استودیوهای بازی سازی Xbox انجام دهد و تنها در هفته اول بیش از 10 میلیون بازیکن داشت. تعداد بازیکنان در روز انتشار این اثر سه برابر Forza Horizon 4 بوده است.لازم به توضیح است که این آمار شامل کسانی است که بازی Forza Horizon 5 را خریداری کرده اند و یا این بازی را روی کنسول یا رایانه شخصی از طریق Game تجربه کرده اند. عبور.

Forza Horizon 5 بر اساس رتبه بندی تالار مشاهیر بازی بیش از 30 میلیون بازیکن را جذب کرده است

بازی Forza Horizon 5 برای Xbox One، Xbox Series X | Xbox Series S و PC موجود است و کاربران سرویس Xbox Game Pass نیز می توانند از بازی اصلی لذت ببرند. همچنین دو بسته الحاقی با نام های The Hot Wheels و Rally Adventure نیز برای این بازی منتشر شد.

  نوکیا C300 با پردازنده اسنپدراگون 662 و قیمت پایین عرضه می شود

دیدگاهتان را بنویسید