بهین انبار آرا; کارخانه تولید قفسه های فلزی

کارخانه قفسه بندی فلزی انبار “بهین انبار آرا” یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین مراکز در زمینه ساخت قفسه و ظروف نگهداری کالا و مواد می باشد. این مجموعه انواع قفسه های پالت و دستی را از مواد فلزی بادوام طراحی و تولید می کند.

قفسه های فلزی انبار نقش عمده ای در انبارهای صنعتی و نیمه صنعتی ایفا می کنند و در دسترسی آسان به کالا و کالا و سفارش در انبار تاثیر بسزایی دارند. بهترین انبار صدا کارخانه قفسه بندی فلزی انبار مطابق با استانداردهای جهانی سفارشی شده است. این مجموعه انواع قفسه های پالت و دستی را با مواد فلزی مقاوم و بر اساس اصول ایمنی طراحی و تولید می کند.

تولید کننده انواع قفسه های ذخیره سازی

بهین انبار آرا یکی از تیم های مجرب در زمینه طراحی و ساخت قفسه های فلزی نگهداری می باشد که ترکیبی از تنوع، کیفیت و قیمت مناسب می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه طراحی قفسه سفارشی است. پس از بازدید متخصص از محیط انبار و بررسی دقیق نوع، تعداد، اندازه و وزن کالاها و ماشین آلات موجود در انبار، در نهایت قفسه مناسب را در ابعاد استاندارد طراحی و تولید می کند.

از گروه های قفسه های فلزی تولید شده در بهین انبار آرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید قفسه پالت فلزی

بسته به نوع و اندازه محموله و کالا، نحوه جابجایی آنها در انبار متفاوت است. مثلا چندین بار با پالت فلزی آنها با کمک لیفتراک جابجا می شوند و قفسه های آنها ساختار خاصی دارد. از جمله قفسه های پالت تولید شده در بهین الانبار می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

قفسه های پالت

قفسه پالت راک یکی از کاربردی ترین انواع قفسه ها است که مقاومت بسیار بالایی دارد و می تواند تا 16 متر سوله انباری را طبقه بندی کند. این قفسه ها برای چیدن بارهای پالت مورد استفاده قرار می گیرند و از نظر عمق دهانه و عرض آن تنوع زیادی در بین آنها مشاهده می شود. بسته به نوع بار می توانید قفسه هایی با دهانه های 135، 270، 330 و 390 به عمق 90، 100 و 110 سانتی متر خریداری کنید.

  مدیرعامل Take-Two از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت حمایت می کند

قفسه پالت بهین انبار از فلزات بسیار مقاوم ساخته شده و مواد خورنده و شیمیایی موجود در محیط باعث تخریب و پوسیدگی بدنه و سایر اجزای آن نمی شود. این قفسه ها گزینه ای کاربردی در انبارهای صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، انبارهای لوازم یدکی و انبارهای شرکت های صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاه های بزرگ می باشد.

تصویر پایه فلزی

قفسه هایی برای راهروی باریک

در کارخانه قفسه بندی فلزی بهین انبار، قفسه هایی برای راهروی باریک در سایزهای مختلف تولید می شود. این قفسه ها شباهت زیادی به پالت راک دارند و تنها تفاوت آن در نحوه چیدمان قفسه است. قفسه های راهروی باریک برای انبارهایی که فضای داخلی محدودی دارند استفاده می شود. زیرا عرض راهروی این قفسه ها کمتر از حد استاندارد در نظر گرفته شده و بارگیری با ماشین هایی مانند ریچ تراک انجام می شود.

عکس قفسه خودکششی

قفسه های خودکششی

قفسه خودکششی یکی از قفسه های زیر مجموعه راک است که در انبارهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که فضای داخلی انبار محدود باشد و تعداد محموله ها و کالاها زیاد باشد می توان از این قفسه ها استفاده کرد. هنگام انباشتن قفسه های خود متحرک، تمام راهروها برداشته می شوند و یک تونل در داخل ساختار قفسه ایجاد می شود. این تونل برای چیدن بارهای پالت استفاده می شود.

بارهای انباشته شده روی پالت ها با لیفتراک از انتهای تونل تا ابتدای تونل در این قفسه ها قرار می گیرند و به همین ترتیب خارج می شوند. عرض و عمق تونل این قفسه ها بر اساس ابعاد پالت تعیین می شود و با توجه به شرایط انبار قابل تغییر است.

  حساب های غیرفعال را از توییتر حذف کنید

تولید قفسه فلزی برای چمدان دستی

در برخی از انبارها به دلیل وزن کم محموله و کالا، چیدمان به صورت دستی و بدون نیاز به ماشین آلات انجام می شود. در این حالت ارتفاع قفسه ها نباید خیلی زیاد باشد تا دست نیروهای انسانی به طبقات بالایی قفسه برسد و با هیچ گونه تداخلی مواجه نشود. قفسه های باری دستی، قفسه های فلزی سبک هستند و در انبارها، مغازه ها و تاسیسات تولیدی هاف استفاده می شوند و برخی از آنها در انبارهای خانگی نیز استفاده می شوند.

از جمله قفسه های فلزی بهین انبار آرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قفسه با پیچ و مهره

قفسه های پیچ و مهره ای یا توری از قدیمی ترین انواع قفسه های ذخیره سازی هستند که در بسیاری از فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این قفسه ها از کف و گوشه های سوراخ دار فلزی گالوانیزه ساخته شده اند که با پیچ و مهره به هم متصل می شوند. مونتاژ و جداسازی قفسه های توری فلزی در زمان کوتاه و بدون نیاز به ابزار صنعتی انجام می شود و ارتفاع آنها با توجه به نوع و ابعاد محصول قابل تنظیم است.

قفسه های سنگی قدرتمند روی زمین نصب شده است

قفسه‌های سنگی کف سنگین یا قفسه‌های پانل سنگی، قفسه‌های فلزی ثابتی هستند که در چندین طبقه قابل استفاده هستند و چیدمان محموله‌ها تنها با نیروی انسانی انجام می‌شود. در هر طبقه از این قفسه چندین ردیف و طبقات قفسه های دیگر وجود دارد و محموله در آنها قرار می گیرد. برای کفپوش نیز از ورق های بسیار مقاوم استفاده می شود و لبه های روی آن از لیز خوردن افراد و سقوط اجناس و اجناس جلوگیری می کند.

نردبان های فلزی برای جابجایی آسان بین طبقات قفسه های سنگی نصب می شوند. لازم به ذکر است که این قفسه ها در مدل های سنگ کف سبک و سنگین تولید می شوند که از نظر دوام متفاوت هستند.

  بازی آخر هفته: از Sekiro تا یک تجربه تاکتیکی

سایر قفسه های فلزی کارخانه بهین انبار آرا

در این مجموعه علاوه بر قفسه های بالایی، انواع قفسه برای چیدمان بار شاخه ها نیز تولید می شود. این قفسه ها که به قفسه ها و قفسه های فلزی کانتی راک معروف هستند، گزینه ای کاربردی برای نگهداری یراق آلات، فرش، لوله، ام دی اف و موارد مشابه می باشد. به لطف ساختار ریسمانی و غلتکی این انبارها، قفسه های آنها دارای بازوهای فلزی هستند. بار روی بازوهای فلزی قرار می گیرد و دسترسی به هر یک از آنها به طور مستقیم انجام می شود.

علاوه بر این، انبار بهینه کارخانه تولید قفسه نیم طبقه فلزی و- این سازه ها نیم طبقه های پیش ساخته ای هستند که در زمان بسیار کوتاهی در انبار نصب می شوند و بدون نیاز به مصالح ساختمانی فضای انبار را به چند طبقه تقسیم می کنند. قفسه های دیگری را می توان در کف این سازه ها قرار داد یا برای ایجاد فضای اداری ذخیره سازی استفاده کرد.

تولید کانتینر جهت نگهداری و جابجایی بار و کالا

در انبارها علاوه بر قفسه های نگهداری از ظروف مخصوص برای نگهداری و جابجایی کالا نیز استفاده می شود. بهین انبار آرا نیز در زمینه تولید این ظروف فعالیت دارد و انواع جعبه های پلاستیکی نگهداری، باکس پالت، پالت تخت و درام و پالت لاستیکی را با مواد بادوام و استاندارد تولید می کند.

نتیجه

کارخانه قفسه بندی فلزی انبار آرا انبار بهین انبار یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین مراکز در زمینه ساخت قفسه و ظروف انباری و سیار محموله و مواد می باشد. محصولات این مجموعه با استانداردهای جهانی ساخته شده و شامل انواع قفسه های پالت، قفسه های دستی و رک های شاخه ای می باشد.

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید