حضور کوتاه دختر پل واکر در فیلم سریع و خشمگین 10

Meadow Walker دختر و تنها فرزند پل واکر با انتشار عکسی از حضور کوتاه و باوقار خود در فیلم Fast X خبر داد.

در سال 2013 پل واکر ستاره فیلم های سریع و خشمگین در یک تصادف رانندگی مرگبار جان باخت که طرفداران این سری فیلم و اکشن را شوکه کرد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوندختر این بازیگر فقید در قسمت پایانی فیلم سریع و خشمگین حضور خواهد داشت. میدو واکر، دختر 24 ساله و تنها فرزند پل واکر، با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تایید کرد که در فیلم Fast X و ایفای نقشی کوچک و افتخاری بازی می کند:

Meadow Walker دختر پل واکر در صحنه حضورش در فیلم Fast X

وی همچنین از بازیگران و کارگردان این فیلم که این فرصت را در اختیار او قرار دادند و از او حمایت کردند تشکر کرد. با نزدیک شدن به دهمین سالگرد مرگ پل واکر، این صحنه در واقع ادای احترام به میراث پدرش است. در همین حال، وین دیزل اخیراً به احتمال ساخت Fast and Furious 12 به عنوان آخرین قسمت از سری فیلم های اصلی Fast and Furious اشاره کرد که قرار بود در قسمت یازدهم به پایان برسد.

وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، سونگ کانگ، تایریز گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملکیور، آلن ریچ، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بیاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X بازی کردند و به ایفای نقش پرداختند. لوئیس لتریرکارگردان فیلم The Incredible Hulk and Now You See Me فیلم Fast and Furious 10 را بر اساس فیلمنامه ای از جاستین لین و دن مزیونویسنده کتاب خشم تایتان ها است.

  ذکر پروژه احتمالی Metal Gear Solid در تبلیغات استودیو چینی Virtuos

فیلم Fast X در تاریخ 19 می در سینماها اکران می شود. تاریخ نمایش Fast & Furious 11 هنوز مشخص نشده است، اما لوئیس لتریر برای کارگردانی این اکشن بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید