سرانجام، عرضه گسترده و باز PlayStation VR2 آغاز شد


هدست واقعیت مجازی بسیار تحسین شده و گران قیمت پلی استیشن VR2 پس از دو ماه اکنون فروشگاه انحصاری سونی را ترک کرده و اکنون به طور گسترده در دسترس خریداران قرار گرفته است. ماه گذشته شرکت ژاپنی این خبر را در توییتر اعلام کرد اما تاریخ رسمی و دقیقی برای تحویل پلی استیشن وی آر 2 به خرده فروشان مختلف تعیین نکرد. علاوه بر این، هنوز اعلام نشده است که کدام خرده فروشان خوش شانس می توانند دستگاه جانبی PS5 را بفروشند. با این حال، این محصول در حال حاضر از طریق آمازون، GameStop، Best Buy و تعدادی از فروشگاه های دیگر در دسترس است.

علاوه بر سهولت دسترسی به هدست PSVR 2 از این پس، عرضه محصول گسترده تر می تواند به فروش بیشتر و در نتیجه تخفیف های بهتر منجر شود. در حال حاضر، این لوازم جانبی PS5 حتی گرانتر از خود کنسول پلی استیشن 5 با قیمت 550 دلار است و همه ما منتظر کاهش قیمت آن هستیم. در حالی که سونی آمار فروش این هدست را منتشر نکرده است، به دلیل پیش‌سفارش‌های کمتر از حد انتظار، پیش‌بینی فروش PSVR 2 خود را به نصف کاهش داده است. در چنین شرایطی فروش انحصاری PlayStation VR2 در فروشگاه اینترنتی سونی دردی از این شرکت دوا نکرد و ظاهراً به همین دلیل تصمیم گرفت تا فروش آزادانه آن را در خرده فروشی های مختلف آغاز کند.

پلی استیشن VR2

PSVR 2 به خاطر جلوه های بصری فوق العاده، کنترلرهای به روز و قابلیت های بازخورد لمسی جذابش مورد ستایش قرار گرفته است، اما هنوز بازی های کمی برای آن وجود دارد، به این معنی که گیمرها برای خرید آن عجله ندارند. بنابراین، عرضه گسترده‌تر این هدست می‌تواند فروش و محبوبیت آن را افزایش دهد و در اسرع وقت آن را به یک رقیب جدی برای پلتفرم Meta Quest تبدیل کند. رقابتی که در نهایت فرصتی ویژه برای توسعه و پیشرفت بیشتر فناوری واقعیت مجازی خواهد بود.

  نمایش لباس Iron Heart به عنوان یک شرور سریال در تصاویر جدید Ironheart مارول


دیدگاهتان را بنویسید