قابلیت شناسایی بازیگر سوپرمن و لکس لوتر در فیلم Superman: Legacy

به تازگی لیستی از بازیگرانی که قرار است در آن بازی کنند منتشر شده است آنها برای فیلم Superman: Legacy تست داده اند و ممکن است در آن فیلم بازی کنند.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده DC (فصل 1)

فیلم Superman: Legacy قرار است ریبوت شخصیت سوپرمن، آغاز فصل اول دنیای فیلم جدید دی سی به نام خدایان و هیولاها و جیمز گان، کارگردان سه گانه Guardians of the Galaxy و The Suicide Squad باشد. فیلم که ریاست استودیو دی سی را نیز بر عهده دارد، کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جدید سوپرمن را بر عهده دارد، اما بازیگر جدید نقش سوپرمن هنوز مشخص نشده است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم Superman: Legacy منتشر شده است. هالیوود ریپورتر به تازگی گزارش مفصلی از گزینه های اول و اصلی بازی در نقش های اصلی فیلم جدید سوپرمن منتشر کرده است.

دیوید کورنسوت در سریال هالیوود

دیوید کورنسوت بازیگر سریال سیاستمدار و فیلم مروارید یکی از بازیگران اصلی و مورد علاقه برای نقش کلارک کنت با نام مستعار سوپرمن است که گفته می شود شانس بیشتری نسبت به سایر مدعیان دارد. او قرار است برای نقش سوپرمن تست بازیگری بدهد که انتظار می‌رود بعد از روز یادبود در اوایل ژوئن برگزار شود. دو بازیگر دیگر نیز در فهرست بازیگران اصلی نقش سوپرمن قرار دارند، اما اطلاعاتی از نام آنها در دست نیست و در حال حاضر منابع نزدیک به آن نمی‌دانند که آیا در آینده نزدیک تست بازیگری نیز خواهند داشت یا خیر.

تام بریتنی بازیگر بازی Greyhound و اندرو ریچاردسون بازیگر Call to Spy دو بازیگر دیگر بودند که در ابتدا برای بازی سوپرمن در Superman: Legacy فهرست شدند، اما گفته می‌شود که در فهرست نهایی نهایی این نقش قرار دارند. به گفته منابع، ژاکوب آلوردی، بازیگر Euphoria و The Kissing Booth که مدت ها شایعه ایفای این نقش به گوش می رسید و مورد توجه برخی از طرفداران قرار گرفته بود، هرگز جزو لیست بازیگران در نظر گرفته شده برای نقش سوپرمن نبود.

  تریلر جدید Emmortal Empires از Total War: Warhammer 3

نیکلاس هولت با کت و شلوار مشکی و پاپیون

علاوه بر سوپرمن، شخصیت لکس لوتور یک واریانت جالب و احتمالی دارد که نیکلاس هولت، بازیگر فیلم‌های X-Men: Days of Future Past، Mad Max: Fury Road و سریال The Great است. اگرچه برخی شایعات حاکی از در نظر گرفتن هولت برای نقش سوپرمن در فیلم Superman: Legacy بود، اما ظاهرا جیمز گان تصمیم گرفته است که نقش شرور و شرور لکس لوتور را به او بدهد و ظاهرا شانس زیادی برای دریافت این نقش دارد.

خانم شگفت انگیز  میزل

جاستین کرول از Deadline با گزارش هالیوود ریپورتر مخالف است، با این حال، می‌گوید که هولت ممکن است در نقش سوپرمن در فیلم Superman: Legacy انتخاب شود، اما این موضوع در هفته‌های آینده فاش خواهد شد. اما به گزارش THR، جیمز گان و پیتر سافران چندین بازیگر را برای نقش لوئیس لین در نظر گرفتند، از جمله اما مکی بازیگر فیلم باربی، ریچل برازناهان که در فیلم The Marvelous Mrs. میزل، فیبی دینور از بریجرتون و سامارا ویوینگ از جیغ 6 و آماده یا نه.

اما ماکی

منابع می گویند که ریچل برازناهان یک تست بازیگری عالی ارائه کرد، اما با توجه به اینکه او 32 ساله است و بازیگران زن 20 و 30 ساله در جستجو هستند، انتخاب بازیگر برای این بازیگر برنده امی هنوز نامشخص است. انتظار نمی‌رود که همه بازیگران فوق‌الذکر تست تست داده باشند، اما به نظر می‌رسد که جیمز گان قصد دارد بازیگران اصلی فیلم Superman: Legacy را در کامیک کان امسال سن دیگو اعلام کند، بنابراین این اعلام تا تابستان امسال نخواهد بود. بازیگران رسمی این فیلم باشید.

فیلم Superman: Legacy برای اکران در 11 جولای 2025 (20 ژوئیه 1404) برنامه ریزی شده است.

  روند تولید Marvel's Spider-Man 2 به خوبی پیش می رود

دیدگاهتان را بنویسید