لغو کونگ فو و وینچسترها از CW

CW اعلام کرده است که کونگ فو پس از 3 فصل و The Winchesters پس از 1 فصل لغو می شوند.

در اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که CW پس از 3 فصل، کونگ فو را لغو کرده است و وینچسترها، پیش درآمد سوپرنچرال، پس از یک فصل.

شبکه تلویزیونی CW اخیراً بیانیه جدیدی را منتشر کرده است که می گوید: “در نتیجه بررسی شبکه CW، ما مجبور شدیم تصمیمات سختی در مورد برنامه برنامه بگیریم. از شرکای ما در برادران وارنر، بازیگران و خدمه کونگ فو و وینچسترها برای تمام تلاش، خلاقیت و فداکاری شان تشکر می کنیم.”

راه اندازی مجدد سری ماجراهای کونگ فو نیکی شن (با RPG اولیویا لیانگ) که تحت تاثیر یک ربع از زندگی خود از دانشگاه کناره گیری می کند و سفری سرنوشت ساز را به صومعه ای دورافتاده در چین آغاز می کند. نیکی پس از بازگشت به سانفرانسیسکو متوجه می شود که زادگاهش درگیر جنایت و فساد است و والدینش به نام جین (یعنی. پایان نامه ما) و مایلی (با بازی تون کانگ هوآ) تحت سلطه گروهی از جنایتکاران چینی هستند.

خانواده وینچستر «داستان حماسی ناگفته» داستان جان و مری وینچستر، پدر و مادر دو شکارچی شیطان به نام‌های سم و دین را روایت می‌کند که همه چیز را به خطر می‌اندازند تا عشق خود و تمام دنیا را نجات دهند. داستان این سریال از دیدگاه دین با بازیگری جنسن اکلس گفته می شود او به عنوان یکی از تهیه کنندگان این اسپین آف کار کرده است.

CW اخیرا فیلم Walker: Independence را لغو کرد. هنوز سرنوشت سریال های All American: Homecoming، Superman and Lois و Gotham Knights مشخص نیست، اما به احتمال زیاد خبر خوبی هم از آنها نخواهد بود.

  اینفوگرافیک خریدهای تاریخی در حوزه فناوری جهانی

دیدگاهتان را بنویسید