مدیرعامل جدید توییتر رونمایی شد. لیندا یاکارینو جانشین ایلان ماسک شد


روز پنجشنبه، ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر اعلام کرد که جانشینی را معرفی کرده است و طولی نکشید که هویت آن شخص تایید شد. کمتر از یک روز بعد، ماسک تأیید کرد که لیندا یاکارینو، مدیر فروش تبلیغات در NBCUniversal، به عنوان مدیر عامل توییتر انتخاب خواهد شد. انتظار می رود یاکارینو در حدود شش هفته دیگر نقش جدید خود را آغاز کند.

ماسک در مورد این انتخاب نوشت:

Yacarino در درجه اول بر روی عملیات تجاری تمرکز خواهد کرد، در حالی که من بر طراحی محصول و فناوری های جدید تمرکز خواهم کرد. من مشتاقانه منتظر همکاری با لیندا برای تبدیل این پلتفرم به X، یک برنامه همه کاره هستم.

لیندا یاکارینو

اخیراً، اندکی پس از اینکه ماسک رسماً اعلام کرد قصد دارد از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری کند و از این پس به‌عنوان مدیر عامل و مدیرعامل این شرکت فعالیت کند، گزارش‌هایی مبنی بر مذاکره یاکارینو برای پیوستن به این شرکت منتشر شد. روشی برای گرفتن دست سرانجام، روز جمعه، NBCUniversal تایید کرد که Yacarino شرکت را ترک خواهد کرد. البته، اکنون زمان خوبی برای NBCUniversal نیست که بخواهد یکی از قدرتمندترین مدیران خود را از دست بدهد، زیرا این شرکت آماده است تا اوایل هفته آینده برنامه های برنامه نویسی آینده خود را برای تبلیغ کنندگان فاش کند.

در سال‌های اخیر، تحت نظارت یاکارینو، NBCUniversal به روابط نزدیک خود با توییتر ادامه داده است. دو کشور اخیراً همکاری خود را تا المپیک 2024 تمدید کردند و ویدیوهایی از این رویداد نیز در توییتر پخش خواهد شد. زمانی که اخباری مبنی بر اتحاد مجدد این شرکت ها منتشر شد، یاکارینو برای ماسک توییت کرد:

سلام @elonmusk، من یک ایده برای همکاری جدیدمان دارم: Periscope برای پاریس 2024. اما ابتدا باید با کیفیت بالا شروع کنیم.


  شایعه: Persona 6 احتمالا در اواخر سال 2024 برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر می شود

دیدگاهتان را بنویسید