معرفی بازی موبایل LotR: Heroes of Middle-earth Adventure in Middle-earth

LotR: Heroes of Middle-earth یک تجربه چند نفره نوبتی را ارائه می دهد که در قلب داستان های ارباب حلقه ها قرار دارد.

با توجه به محبوبیت کتاب های ارباب حلقه ها و دوران با شکوهی که در آن خلق شده اند، به راحتی می توان گفت که این مجموعه پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم و سریال یا بازی ویدیویی در ابعاد مختلف را دارد. با این حال آثاری چون سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power یا بازی Middle-earth: Shadow of War را دیده ایم که سعی در توصیف این دنیای جذاب و وسیع از دید خود دارند.

حالا بازی LotR: Heroes of Middle-earth نیز در نظر دارد برای دومین بار بازیکنان روی پلتفرم های موبایل را به سرزمین میانه و ماجراهای هیجان انگیز آن بیاورد، پس شاید این بار داستان طور دیگری پیش برود. البته بازی اندروید و آیفون LotR: Heroes of Middle-earth محصول Electronic Arts بیشتر بر روی گیم پلی و سیستم مبارزه تمرکز دارد تا به هدف خود به عنوان یک بازی سرگرم کننده چند نفره دست یابد. بنابراین باید گفت که اگرچه او با برخی از شخصیت های محبوب دنیای ارباب حلقه ها رابطه دارد، اما نباید از داستان او انتظار زیادی داشت.


بازی موبایل ارباب حلقه ها

جزئیات در مورد شخصیت های بازی LotR: Heroes of Middle-earth

هر شخصیت با توجه به ویژگی های خود دارای قدرت و نوع حمله منحصر به فردی است.

LotR: Heroes of Middle-earth در واقع یک بازی آنلاین است که بازیکن را در مقابل هوش مصنوعی یا سایر گیمرها قرار می دهد. در هر مرحله، بازیکن باید با انتخاب از بین شخصیت های موجود در یک رقابت چند سطحی شرکت کند.

  برای یازدهمین سال متوالی، بازی‌ها از فیلم و موسیقی در بریتانیا فروش بیشتری داشتند

بازی بستگی به انتخاب بازیکن دارد و به صورت نوبتی دنبال می شود. هر بار بازیکن باید هدف خود را از بین نیروهای دشمن انتخاب کرده و نوع ضربه شخصیت خود را مشخص کند. از طرفی در دور بعدی باید انتظار حمله نیروهای دشمن را داشت و در عین حال برای دور بعدی راهکارهایی اندیشید. زیرا با گذشت زمان و افزایش تعداد قهرمانان، شاهد نبردهای شلوغ بیشتری خواهیم بود که در آن به انتخاب ها و استراتژی های مناسب برای موفقیت نیاز خواهیم داشت. به خصوص با آمدن مسابقات آرنا این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند و بازیکن را بیشتر درگیر خود می کند.

بازی و حمله دشمن در LotR: Heroes of Middle-earth

بازی موبایل LotR: Heroes of Middle-earth ده ها شخصیت معروف از دنیای ارباب حلقه ها از جمله فرودو بگینز، گندالف، سارومان و بسیاری از شخصیت های محبوب دیگر را به نمایش می گذارد و به تدریج آنها را در اختیار گیمرها قرار می دهد. هر شخصیت توانایی های منحصر به فردی دارد که باعث می شود در کلاس خاصی قرار بگیرند. به عنوان مثال، فرودو بگینز از یک سلاح چاقویی برای مبارزه استفاده می کند که در ابتدا فقط دو حالت برای انتخاب دارد. البته گیمر می تواند با پاداش هایی که به دست می آورد قدرت های خود را بهبود بخشد و حتی آنها را به آیتم های قدرتمند مجهز کند.

بازی LotR: Heroes of Middle-earth نیز از نظر گرافیکی در سطح خوبی قرار دارد و انیمیشن های رنگارنگی را به تصویر می کشد. LotR: Heroes of Middle-earth تمام تلاش خود را می کند تا یک بازی استراتژی نوبتی سرگرم کننده باشد و به طور کلی کیفیت مناسبی ارائه دهد. در نهایت اگر به دنیای ارباب حلقه ها علاقه دارید یا از طرفداران استراتژی نوبتی هستید، LotR: Heroes of Middle-earth می تواند گزینه مناسبی برای شما در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید