وین دیزل به تولید Fast and Furious 12 اشاره می کند

در اولین نمایش جهانی Fast X، وین دیزل اعلام کرد که این فیلم احتمالا اولین قسمت از یک سه گانه خواهد بود.

ون دیزلدر اولین نمایش جهانی Fast X در رم، ستاره سریع و خشمگین به احتمال یک Fast and Furious 12 اشاره کرد و گفت که یونیورسال پیکچرز می خواهد این مجموعه را با یک سه گانه به پایان برساند. در جریان اولین نمایش Fast X، وین دیزل اعلام کرد که پس از تماشای دنباله جدید، یونیورسال به جای بستن سریال با Fast and Furious 10 و 11، درخواست پایانی سه قسمتی را داده است.

وین دیزل در این باره توضیح داد: «هنگامی که تولید این فیلم را شروع کردیم، یونیورسال می‌خواست پایانی دو قسمتی داشته باشد، اما پس از تماشای دنباله اول، گفتند: «می‌توانی سریال را با یک سه‌گانه به پایان برسانی؟» وقتی از او پرسیده شد که آیا با این فیلم موافق است یا خیر. بازیگر فیلم Fast & Furious 12 در پاسخ گفت: “شما مرا به دردسر می اندازید.” اگرچه ساخت دنباله ای دیگر از این مجموعه به صراحت اعلام شده است، اما فعلا باید منتظر تایید یونیورسال باشیم.

لوئیس لتریرکارگردان فیلم Transporter 2 (Transporter 2) پس از آن فیلم Fast and Furious 10 را کارگردانی کرد. جاستین لین او متعهد شد که با شروع فیلمبرداری از سمت کارگردانی کناره گیری کند. جاستین لین، نویسنده F9: The Fast Saga، فیلمنامه Fast X را نوشته است. دن مازو تبدیل به میدان نویسندگی شد. نیل موریتزجاستین لین، جف کرشنبام و سامانتا وینسنت آنها به همراه وین دیزل مسئولیت تولید پروژه را بر عهده دارند.

  بی ام و تویوتا برای ساخت خودروی هیدروژنی با هم همکاری می کنند

در خلاصه داستان Fast and Furious 10 آمده است: “دومینیک تورتو پس از شکست دادن تمام تهدیدات قبلی، با کشنده ترین دشمن خود روبرو می شود که به چیزی جز انتقام مرگ پدرش فکر نمی کند. در این شرایط، Dom باید از اعضای گروه خود و خانواده اش در برابر Cypher محافظت کند که اکنون با Dante Reyes، پسر Hernan Reyes متحد شده است.

ون دیزل میشل رودریگزg تایریس گیبسون، لوداکریس، جردنا بروستr ناتالی امانوئل، سونگ کانگ، جان سینا، جیسون استاتهام و اسکات ایستوود آنها در حال تکرار نقش های قبلی خود در فیلم Fast X هستند. بازیگران جدید فیلم نیز می توانند باشند جیسون موموآبازیگر فیلم آکوامن دانیلا ملکیوربازیگر فیلم “جوخه انتحار” (Suicide Squad) بری لارسونبازیگر فیلم کاپیتان مارول و آلن ریچسونبازیگر ریچر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید