ینفر و گرالت در تصویر فصل سوم سریال The Witcher.

اینترتینمنت ویکلی تصویر جدیدی از فصل سوم سریال The Witcher منتشر کرده است که گرالت و ینفر را در کنار هم نشان می دهد.

اینترتینمنت ویکلی تصویر جدیدی از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس منتشر کرده است که گرالت و ینفر را پس از مدتی دوری در کنار هم نشان می دهد. این فصل بر اساس دومین رمان این مجموعه به نام زمان تحقیر ساخته شده است و بیشتر به اقتباس منبع وفادار خواهد بود. قسمت اول فصل 3 سریال Witcher در تاریخ 8 جولای (29 ژوئن) و قسمت دوم در تاریخ 5 آگوست (27 ژوئن) پخش خواهد شد.

گرالت و ینفر با هم در فصل سوم سریال The Witcher

هنری کویل نقش گرالت از ریویا، فریا آلن نقش سیری، آنیا چالاترا نقش ینفر آنا خسته کننده نقش تیسیا جوی بیتی نقش جسکیر تام کنتون نقش فیلاندرل، ایمون فرن نقش قاهره، میمی نودوینی نقش فرینگیلا، آنا شفر نقش تریس ماریگولد. رویس پیرسون نقش ایسترد ویلسون رجو-پوهالته نقش دارد ماهش جادو نقش ویلگفورتز ماموریت سیمسون نقش فرانچسکا و کیم کیست؟ آنها در فصل سوم سریال درام فانتزی The Witcher نقش Vezmir را بازی می کنند.

در خلاصه داستان فصل 3 سریال The Witcher می خوانیم: «در حالی که پادشاهان، جادوگران و هیولاها برای گرفتن سیری با هم رقابت می کنند، گرالت تصمیم می گیرد از خانواده در برابر کسانی که آن را تهدید به نابودی می کنند، دفاع کند. ینفر که مسئولیت خطیر آموزش جادوی سیری را بر عهده دارد، آنها را به سمت امن قلعه آرتوسا هدایت می کند. جایی که آنها امیدوارند در مورد قدرت های کشف نشده این دختر بیشتر بدانند. در عوض، آنها خود را در میان فساد سیاسی، جادوی سیاه و خیانت می بینند و باید با آنها مقابله کنند.

  یک روش جدید و کارآمد برای ویرایش ژن کشف شده است

مجموعه ویچر از پرفروش ترین کتاب های فانتزی به همین نام نوشته شده توسط آندری ساپکوفسکی این برای روایت داستانی حماسی از سرنوشت و خانواده طراحی شده است. در این سریال، یک شکارچی هیولا تنها به نام گرالت ریویا تلاش می کند تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که در آن انسان ها اغلب بدتر از حیوانات هستند. با این حال، هنگامی که دست سرنوشت گرالت را به یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده خانم جوان با راز خطرناکی هدایت می کند، این سه باید در یک قاره ناپایدار گرد هم بیایند.

لیام همسورثبازیگر The Hunger Games پس از فصل سوم سریال The Witcher جایگزین هنری کویل خواهد شد و در فصل 4 نقش گرالت ریویا را بر عهده خواهد گرفت. لورن اشمیت هیتریچ او به عنوان تهیه کننده اجرایی و مجری سریال The Witcher کار می کند. تومک باگینسکی و جارک ساگو توسط شرکت تصویر پلاتاج، جیسون براون و شان دانیل کمپانی شان دانیل نیز از دیگر تهیه کنندگان اجرایی سریال است.

دیدگاهتان را بنویسید