یک تحلیلگر به احتمال فروش بالای چند سالی Zelda: Tears of the Kingdom اشاره کرد

یکی از تحلیلگران صنعت بازی معتقد است The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom می تواند سال ها در جدول پرفروش ترین بازی ها باقی بماند.

هر ساله تعدادی بازی محبوب و پرفروش در بازار عرضه می شود که نام آنها مدتی است در جدول پرفروش ها دیده می شود. با این حال، بازی های کمی وجود دارند که پس از مدت ها و پس از پیدا شدن رقبای ثابت، همچنان بتوانند در میان پرفروش ترین بازی های ویدئویی قرار گیرند. برای مثال می توان به دو بازی Mario Kart 8 و Grand Theft Auto V اشاره کرد که پس از گذشت چندین سال از انتشار همچنان در لیست پرفروش ترین بازی های ماه ها و هفته های مختلف دیده می شوند. این بازی های ویدیویی به گونه ای توسعه یافته اند که بازیکنان هر زمان که از آنها بازدید می کنند سرگرم می شوند.

اکنون مت پیسکاتلااین تحلیلگر صنعت بازی معتقد است که آخرین بازی انحصاری نینتندو، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، می تواند برای چندین سال در لیست پرفروش ترین بازی ها باقی بماند. پیسکاتلا با اشاره به میانگین امتیاز باورنکردنی بازی در Metacritic توضیح داد: “گاهی اوقات من تعجب می کنم که چند ماه طول می کشد تا یک بازی در 20 چارت برتر ماهانه بازی قرار بگیرد.” در مورد این بازی احتمالا چند سال طول می کشد. با توجه به حجم مطالب [جدیدترین افسانه‌ی زلدا]مطمئنا بازیکنان می توانند آن را در هر زمانی تجربه کنند.

طرفداران سری Zelda نینتندو از موفقیت Tears of the Kingdom بسیار خوشحال هستند. هیدمارو فوجی بایاشیکارگردان این بازی تایید کرد که در حال حاضر قصد توسعه نسخه بعدی را دارد. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اکنون برای بازیکنان کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.

  نسل بعدی کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن تا سال 2028 وارد بازار نمی شوند

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید