احتمال حضور Conan the Barbarian به عنوان یک شخصیت مهمان در Mortal Kombat 1

Jez Corden از Windows Central Media از احتمال حضور Conan the Barbarian به عنوان یک شخصیت مهمان در نسخه بعدی Mortal Kombat خبر داد.

به احتمال زیاد استودیو NetherRealm به زودی از نسخه بعدی Mortal Kombat رونمایی خواهد کرد که ظاهرا این سری را ریبوت خواهد کرد. استودیو Netherworld اخیرا با انتشار دو تیزر به راه اندازی مجدد این سری اشاره کرد و Bilbil-Kan یکی از افشاگران معروف اعلام کرد که نسخه بعدی Mortal Kombat تحت عنوان Mortal Kombat 1 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. کاربران Xbox Series S، Nintendo Switch و PC قرار خواهند گرفت.

جز برش او به تازگی از ورود شخصیت های Homelander از سری The Boys و Pacemaker از دنیای DC در نسخه بعدی Mortal Kombat در قالب بسته الحاقی پس از عرضه خبر داده است. اکنون، زز کوردن به احتمال حضور Conan the Barbarian به عنوان یک شخصیت مهمان دیگر در Mortal Kombat 1 در پادکست Xbox Two اشاره کرد. البته هنوز مشخص نیست که آیا نسخه آرنولد شوارتزنگر یا نسخه کمیک این شخصیت در بازی گنجانده خواهد شد.

شایعاتی مبنی بر عرضه Mortal Kombat 1 در روزهای آینده وجود دارد. از این رو، احتمالا در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد. ظاهرا سونی قصد دارد نمایشگاه پلی استیشن را در تاریخ 5 ژوئن (25 اردیبهشت) برگزار کند و احتمالاً می توان منتظر نمایش نسخه بعدی Mortal Kombat در این رویداد بود.

  راهنمای ویدیویی برای فعال کردن HTTPS در Cloudflare

دیدگاهتان را بنویسید