امکان نمایش بازی هایی با تاریخ انتشار نامعلوم در کنفرانس مایکروسافت

برخلاف عملکرد سال گذشته، به نظر می رسد امسال مایکروسافت هیچ قولی در مورد بازی های موجود در فروشگاه در 12 ماه آینده نمی دهد.

در نمایشگاه ایکس باکس سال گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که اکثر بازی های نمایش داده شده در عرض 12 ماه منتشر خواهند شد. اما شبیه فیل اسپنسررئیس ایکس باکس همچنین اعتراف می کند که این شرکت به وعده خود عمل نکرده است. Starfield مانند Hollow Knight: Silksong به سپتامبر عقب رانده شد. همچنین، هنوز خبری در مورد تاریخ عرضه Foza Motorsport وجود ندارد. اگرچه ظاهراً در تابستان منتشر می شود.

اما به نظر می رسد که مایکروسافت این رویه را امسال تغییر خواهد داد. به تازگی جز برش در پادکست ایکس باکس دو، او گفت که بر اساس شنیده‌هایش در مورد برخی از قطعاتی که در نمایشگاه امسال عرضه خواهند شد، مایکروسافت از تعهد خود برای انتشار در 12 ماه آینده برای این نمایش عقب‌نشینی کرده است. وی گفت: برخی از بازی هایی که در مورد آنها شنیده ام قطعا تا 12 ماه دیگر معرفی خواهند شد.

Xbox را به کلاس معرفی کنید ساعت 20:30 به وقت ایران یکشنبه 21 ژوئن (11 خرداد) برگزار می شود و بلافاصله پس از آن شاهد استارفیلد لایو خواهیم بود. گفته می شود مدت این دو مراسم با هم به 2 ساعت می رسد.

  Dice 2023 Candidates Set; خدای جنگ رهبری می کند

دیدگاهتان را بنویسید