بازگشت غافلگیرکننده دواین جانسون در فیلم سریع و خشمگین 10

دواین جانسون بازیگر نقش لوک هابز در Fast X به سری Fast and Furious بازخواهد گشت تا با بازگشت خود طرفداران را شگفت زده کند.

پس از دواین جانسون و وین دیزل، اعلام شد که راک دیگر در فیلم های اصلی Fast and Furious حضور نخواهد داشت و او حتی درخواست دیزل برای بازگشت به Fast and Furious 10 را رد کرد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این بازیگر آماده بازگشت غافلگیرکننده به سری Fast and Furious است. بر اساس یک گزارش جدید، جانسون در حال بازی در فیلم Fast X است و طرفداران باید پس از پایان فیلم منتظر حضور او باشند.

مشخص نیست که آیا این نشان دهنده بازگشت The Rock در Fast and Furious 11 خواهد بود یا اینکه این ظاهر فقط یک تصویر کوتاه و کوتاه در مورد سرنوشت لوک هابز است. همچنین هنوز مشخص نیست که آیا او اختلافات خود با دیزل را پشت سر گذاشته است یا خیر، اما حضور او در این صحنه را می توان پایان این مبارزه دانست. پیش از این، میدو واکر، دختر 24 ساله و تنها فرزند پل واکر، از حضور کوتاه خود در Fast X برای ادای احترام به پدرش خبر داده بود.

دواین جانسون سوار بر موتور سیکلت در هدایای سریع و خشمگین: پوستر فیلم هابز و شاو

اولین حضور دواین جانسون در سریال Fast and Furious در فیلم Fast Five در سال 2011 بود که در آن نقش لوک هابز را بازی کرد که می خواهد دام و تیمش را اسیر کند. پس از محبوبیت شخصیت هابز، شاهد بازگشت این شخصیت به عنوان یکی از شخصیت های اصلی و اعضای تیم Doom در Fast & Furious 6، Furious 7 و The Fate of the Furious بودیم. او سپس در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw، تنها فیلم اسپین آف از مجموعه Fast & Furious ظاهر شد.

  نماینده مجلس: عاملان طرح امنیتی در حال دستکاری اینترنت در ایران هستند

وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، سونگ کانگ، تایریز گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملکیور، آلن ریچ، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بیاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X بازی کردند و به ایفای نقش پرداختند. لوئیس لتریرکارگردان فیلم The Incredible Hulk and Now You See Me فیلم Fast and Furious 10 را بر اساس فیلمنامه ای از جاستین لین و دن مزیونویسنده کتاب خشم تایتان ها است.

فیلم Fast X در تاریخ 19 می در سینماها اکران می شود. تاریخ نمایش Fast & Furious 11 هنوز مشخص نشده است، اما لوئیس لتریر برای کارگردانی این اکشن بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید