بازی‌های آینده سری Zelda جهان باز خواهند بود

Eiji Aonuma، تهیه‌کننده سری Zelda تایید کرد که نسخه‌های بعدی این سری به سبک جهان باز توسعه خواهند یافت.

به تازگی Eiji Aonuma، تهیه کننده سریال Zelda در مصاحبه ای با مجله Game Informer درباره آینده این سریال صحبت کرده است. سازنده به تاثیر تغییر بازی Ocarina of Time در سری Zelda اشاره کرد و توضیح داد که گسترش سه بعدی سری پس از انتشار آن نسخه محدودیت هایی را برای تیم سازنده ایجاد کرد. با این حال، نسخه Breath of the Wild با استفاده از تجربه سازندگان و مکانیسم های آشنای جهان باز توسعه یافت و آزادی عمل زیادی را برای بازیکنان به ارمغان آورد.

Aonoma ادامه داد: “ما توانستیم با انتشار Ocarina of Time یک الگوی جدید برای تعدادی از نسخه های بعدی Zelda تنظیم کنیم. با این حال، این قالب جدید از جهاتی برای ما محدود کننده به نظر می رسد. سری Zelda پس از انتشار Ocarina of Time به تکامل خود ادامه داد و من فکر می کنم اکنون منصفانه است که بگوییم Breath of the Wild نوع جدیدی از گیم پلی جهان باز و مبتنی بر آزادی را به مجموعه اضافه کرد. “من فکر می کنم این قالب جدیدی است که برای آینده سریال تنظیم شده است.”

با توجه به عملکرد فوق‌العاده Tears of the Kingdom در فروش اولیه و نقدهای تحسین برانگیز منتقدان، قابل درک است که نینتندو بخواهد سری جهان باز Zelda را ادامه دهد. این دنباله توانست از فروش فیزیکی Breath of the Wild در هنگام اکران در بریتانیا پیشی بگیرد و امسال به پرفروش‌ترین نسخه فیزیکی آن بازار تبدیل شود.

  همکاری Obsidian با استودیو Digimancy در ساخت بازی Avowed

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید