بهترین راه برای تمیز کردن AirPods

1. AirPods خود را به آرامی با یک پارچه تمیز و خشک پاک کنید. سعی کنید تمام قسمت های AirPods را به خوبی تمیز کنید.

2. با استفاده از یک سواب پنبه ای خشک، میکروفون و گریل اسپیکر را تمیز کنید. مراقب باشید که فشار زیادی به جک هدفون وارد نکنید. فرآیند تمیز کردن را با دقت انجام دهید.

3. اگر گرد و غبار یا کثیفی روی مش AirPod جمع شده است، یک مسواک تمیز با یک برس نرم بردارید و به آرامی کثیفی را تمیز کنید. هرگز از اجسام تیز برای تمیز کردن هدفون استفاده نکنید.

4. اگر مواد شیمیایی مانند کرم ضد آفتاب یا لوسیون روی AirPods ریخته شده است، از پارچه ای با رطوبت بسیار کم برای تمیز کردن آنها استفاده کنید. سپس از یک پارچه نرم و خشک استفاده کنید. از AirPods استفاده نکنید و آنها را تا زمانی که کاملا خشک نشده اند در جعبه قرار ندهید.

نحوه ضدعفونی AirPods با الکل

1. فرآیند تمیز کردن را با سطح بیرونی کیس شارژ شروع کنید. برای تمیز کردن این سطح از یک پارچه تمیز استفاده کنید. اگر سطح بیرونی کیف شارژ بسیار کثیف است، پارچه ای را با ایزوپروپیل الکل 70 درصد مرطوب کنید. مراقب باشید مایعی وارد درگاه شارژ کیس نشود.

2. با استفاده از یک مسواک نرم و تمیز، هرگونه آلودگی و گرد و غبار جمع شده روی کانکتور را تمیز کنید. تاکید می کنیم برای تمیز کردن درگاه شارژ ایرپاد از اجسام تیز مانند خلال دندان و چاقو استفاده نکنید. چون پرونده آسیب دیده است. توصیه می کنیم از یک برس ضد الکتریسیته ساکن استفاده کنید که مخصوص تمیز کردن قطعات الکترونیکی است. همچنین می توانید از یک سواب پنبه ای استفاده کنید.

  شایعه: انتشار بازی Dark Pictures: The Devil in Me در ماه دسامبر

3. کیف شارژ را وارونه بگذارید و باز کنید تا کاملا خشک شود. هرگز AirPods را قبل از خشک شدن کامل داخل قاب قرار ندهید.

چگونه AirPods را برای مدت بیشتری تمیز نگه داریم؟

اگر بعد از هر بار استفاده کمی زمان صرف تمیز کردن AirPods خود می کنید، لازم نیست نگران کثیف شدن آنها باشید. توصیه می کنیم پس از خارج کردن ایرپاد از گوش، گوشی و کیف را با دستمال خشک و تمیز تمیز کنید. این کار از تجمع کثیفی و گرد و غبار جلوگیری می کند.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به AirPods یا قاب شارژ، قبل از استفاده از هدفون مطمئن شوید که کاملاً خشک شده است. خشک و تمیز نگه داشتن ایرپادها باعث دوام بیشتر آنها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید