تریلر Meet Spider-Woman in the Spider-Man: Across the Spider-Verse

به مناسبت روز مادر، سونی پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Spider-Man 2 با بازی جسیکا درو به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که سونی پیکچرز تریلر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را به مناسبت روز مادر منتشر کرده است. دنباله‌ای که مدت‌ها منتظر آن بودیم، عنکبوت‌های بیشتری را از Spider-Verse معرفی می‌کند، از جمله زن عنکبوتی، با نام مستعار جسیکا درو. این نسخه توسط جسیکا درو صداگذاری شده است عیسی راعی او در دوران بارداری با جنایت مبارزه می کند.

دانلود ویدیو آپارات

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون با بازی پیتر بی پارکر، ایسا رائه در نقش زن عنکبوتی، دانیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی در حماسه آیه عنکبوتی بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

  آپدیت جدید جیمیل برای اندروید با بهینه سازی برای گوشی های تاشو منتشر شد

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون وظیفه هدف گذاری و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام آنها مسئول نوشتن فیلمنامه Spider-Man: Across the Spider-Verse بودند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد، کریستینا استاینبرگ و آلونسو رووالکابا به عنوان تهیه کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی در انیمیشن Spider-Man: Among the Spider World کار کردند. طرفداران برای تماشای این انیمیشن نیازی به صبر طولانی ندارند. زیرا این اثر در 2 ژوئن منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید