شایعه: بیش از 50 میلیون دلار برای انحصاری PS5 استودیوی Deviation Games کاهش یافت

به تازگی جزئیات جدیدی از ساخت جدید و انحصاری استودیو Deviation Games که برای کنسول پلی استیشن 5 در حال توسعه بود، منتشر شده است.

همانطور که احتمالاً می دانید، در طی جشنواره بازی تابستانی 2021 اعلام شده است که استودیوی جدید Deviation Games با همکاری پلی استیشن در حال توسعه یک IP جدید AAA برای کنسول پلی استیشن 5 است که ساخته این استودیو با برند پلی استیشن استودیو و توسط بخش سرگرمی های تعاملی سونی برای کنسول مورد نظر منتشر خواهد شد.

این اثر در سال 2022 وارد مرحله تولید کامل شد و از زمان اعلام این خبر توسط سازندگان عضو، اطلاعات و جزئیات کمی در اختیار کاربران قرار گرفته است. البته طبق آخرین اخبار دنیای بازی، اخیرا اتفاقات مهمی برای این پروژه رخ داده است.

همکاری بازی‌های انحرافی با سونی پلی‌استیشن

با توجه به مشاهدات اکانت توییتری به نام bogorad222 در پروفایل لینکدین شخصی به نام شاون ادواردز که از سال 2019 تا 2022 به عنوان مدیر عملیات در استودیوی Deviation Games کار می کرد، به نظر می رسد کار انحصاری این استودیو برای کنسول باشد. از نسل نهم شرکت سونی بیش از 50 میلیون دلار از بودجه اختصاص داده است. این ادعا توسط bogorad222 مطرح شده است. بدون شک رقم اعلام شده برای توسعه یک اثر AAA در مقایسه با هزینه های استودیوهای دیگر برای خلق چنین آثاری کم به نظر می رسد. با این حال، ما همچنان با یک رقم قابل توجه طرف هستیم.

سپس باید گفت که حساب کاربری bogorad222 ادعا می کند که پروژه مورد نظر به طور کامل لغو شده است. این شخص همچنین اظهار داشت که بر اساس شنیده هایش از یکی از کارمندان ناشناس Deviation Studio، سونی پروژه مذکور را احتمالاً به دلیل کاهش هزینه ها لغو کرده است. از طرفی در روزهای گذشته برخی از سازندگان این استودیو اخراج شدند.

  تریلر گیم پلی بازی Assassin's Creed Mirage رسما معرفی شد

Deviation Game یکی از چندین استودیو مستقل است که در سال‌های اخیر با سونی و استودیوهایی مانند Haven Studios و Firewalk در ساخت عناوین خدمات زنده برای PS5 همکاری کرده است. با این حال، برخلاف Deviation، دو استودیو دیگر توسط سونی خریداری شدند.

سرانجام در ژانویه سال گذشته، Deviation Games تایید کرد که دومین استودیو خود را در کانادا افتتاح کرده است.

نطر شما چی هست؟ نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید