صداپیشه شخصیت کرش بندیکوت درگذشت

برندان اوبراین، صداپیشه آمریکایی شخصیت کرش بندیکوت در نسخه های کلاسیک این بازی در سن 60 سالگی درگذشت.

طی آخرین اخبار دنیای بازی، ساعاتی پیش اعلام شد که برندان اوبراین، صداپیشه آمریکایی شخصیت محبوب و دوست داشتنی Kirsch Bendicott در بازی های کلاسیک کنسول پلی استیشن 1 سال گذشته است. این شخص در 23 مارس امسال (3 فرودین) درگذشت. اما با گذشت نزدیک به دو ماه از وقوع این اتفاق، حالا خبر درگذشت او به طور گسترده در میان طرفداران این سریال قدیمی پخش شده است.

تصویر شخصیت Kirsch Bendicot

جالب است بدانید که این شخص علاوه بر صداپیشگی شخصیت اصلی این سری از بازی ها در نسخه های کلاسیک، وظیفه صداپیشگی شخصیت هایی مانند دکتر نئو کورتس، Ph.D. نیتروس بریو و دکتر. ن.مسئول بریو بود. سه گانه اصلی Crash Bandicoot بین سال های 1996 تا 1998 برای کاربران کنسول PSOne در دسترس بود. استودیوی بازی سازی Naughty Dog مسئولیت توسعه و طراحی را بر عهده داشت. استودیو مورد بحث در زمان عرضه کنسول پلی استیشن 2 روی بازی Jax & Daxter کار می کرد.

سری بازی های Crash Bandicoot پس از مدت ها وقفه در سال 2017 با انتشار بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بازگشتند. پس از انتشار این اثر، بازی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در سال 2020 منتشر شد. این اثر توسط استودیوی بازی سازی Toys for Bob طراحی و ساخته شده است. آخرین نسخه این سری با نام Crash Team Rumble امسال برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و Xbox One منتشر خواهند شد.

  تمجید مارتین اسکورسیزی برای فیلم مروارید.

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید