مدیر عامل EA: Betrayed بازگشتی کاملا متفاوت و جدید خواهد داشت

اندرو ویلسون، مدیرعامل Electronic Arts درباره بازی های سری Battlefield گفت که هنوز امید زیادی به این سری دارند و بازگشتی کاملا جدید و متفاوت را برای آن رقم خواهند زد.

تقریبا همه داستان Battlefield 2042 و راه اندازی ناامید کننده آن را می دانند. این بازی از جنبه های مختلف برای طرفداران این شوتر یک شکست کامل محسوب می شود. بنابراین حتی باعث شد تا طرفداران زیادی از بازی های این مجموعه جدا شوند. اکنون به نظر می رسد که EA بازخورد طرفداران را تجزیه و تحلیل کرده و تصمیم گرفته است بسیاری از عناصر تشکیل دهنده بازی های Battlefield را دوباره کار کند.

مدیر عامل EA اندرو ویلسون به عنوان ناشر بازی های Battlefield در آخرین گزارش مالی این شرکت به طرفداران قول داده بود که بازی های Battlefield باز خواهند گشت و زمانی که این اتفاق بیفتد، شاهد تغییرات قابل توجهی در بازی های این سری خواهیم بود. ویلسون معتقد است که تیم سازنده بازی Battlefield این توانایی را دارد که در آینده این سری از شوترهای اول شخص را به شکل و شمایلی کاملا جدید بازگرداند.

جزئیات در مورد معنای این تغییرات برای بازی های Battlefield دقیقاً چه خواهد شد هنوز مشخص نیست. اما ویلسون در ادامه اشاره کرد که هیچ تاریخی برای این تغییرات تعیین نشده است. اما او کاملا مطمئن است که تیم مدیریت جدید میدان جنگ که یک توسعه دهنده با تجربه است Respawn و Call of Duty تاسیس شده، قابلیت های بالایی برای این کار دارند.

  انتشار نسخه نسل نهم بازی What Remains of Edith Finch

دیدگاهتان را بنویسید