مشکل خالی شدن باتری پیکسل 6 و 7 پس از آپدیت!


اخیرا صاحبان مدل‌های مختلف گوگل پیکسل مشکلات باتری و تخلیه سریع گوشی را گزارش کرده‌اند. به نظر می‌رسد این مشکل پس از به‌روزرسانی آخر هفته برنامه Google ظاهر شده و حداقل گوشی‌های Pixel 6، Pixel 6 Pro، Pixel 7 و Pixel 7 Pro را تحت تأثیر قرار داده است.

کاربران گوشی های مذکور از داغ شدن بسیار زیاد گوشی و خالی شدن سریع باتری آن خبر می دهند. بر اساس گزارش داخلی سیستم عامل اندروید، برنامه گوگل مقصر اصلی است، اگرچه برخی از کاربران نیز سیستم هوشمند اندروید را به عنوان ریشه مشکل گزارش کرده اند.

مشکل تخلیه باتری پیکسل 6 و 7

کسانی که برای حل این مشکل با پشتیبانی گوگل تماس گرفته اند می گویند که راه حل های پیشنهادی آنها موثر نبوده و پاسخی دریافت نکرده اند. از جمله راه حل های ارائه شده توسط پشتیبانی گوگل، بازگردانی اپلیکیشن گوگل به نسخه قبلی یا حتی بازگردانی کل گوشی به تنظیمات کارخانه است.

با توجه به اینکه نه بازگشت به نسخه قدیمی برنامه Google و نه بازنشانی به تنظیمات کارخانه مشکل را برطرف نکرد، ممکن است مشکل سرور باشد. گوگل هنوز به طور رسمی به این مشکل رسیدگی نکرده و قول رفع آن را داده است. بنابراین، اگر با مشکل مشابهی در تلفن پیکسل خود مواجه شدید، فعلاً نمی‌توانید کاری انجام دهید و باید منتظر اعلامیه‌های بعدی گوگل و به‌روزرسانی‌های احتمالی باشید.


  شبیه ترین سیارات به زمین؛ آیا سیارات قابل سکونت وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید