پایان انیمیشن کماندار در فصل چهاردهم اعلام تاریخ شروع نمایش

شبکه FX در حالی که تاریخ شروع فصل 14 را اعلام می کند انیمیشن آرچر FXX اعلام کرد که این فصل آخرین فصل Archer خواهد بود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیکی از سریال های محبوب انیمیشن به پایان رسید. FX رسما تایید کرد که فصل چهاردهم Archer آخرین فصل این انیمیشن محبوب خواهد بود. همچنین فصل چهاردهم و پایانی انیمیشن آرچر از 30 آگوست (8 شهریور) آغاز خواهد شد که یک روز پس از آن در دسترس کاربران Hulu قرار خواهد گرفت. در فصل 14 آرچر، آرچر و آژانس جاسوسی راه خود را تحت هدایت و هدایت لانا پیدا می کنند.

او در تلاش است تا پول زیادی به دست آورد و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند. اما او به زودی متوجه می شود که اداره یک آژانس جاسوسی کار آسانی نیست. انیمیشن Archer Animation یک انیمیشن نیم ساعته است که پیش از این 13 فصل و 134 قسمت از انیمیشن Archer را تولید کرده و از شبکه های FX و FXX پخش شده است. انیمیشن کماندار در سال 2009 شروع شد.

انیمیشن کماندار یکی از تحسین‌شده‌ترین مجموعه‌های انیمیشنی است که نامزد چندین جایزه امی شده و همچنین برنده ۴ جایزه امی از جمله بهترین انیمیشن سال شده است. آرچر در سال 2009 در FX پخش شد و این سریال جاسوسی متحرک یکی از طولانی‌ترین سریال‌های تلویزیونی است. سریال آرچر در واقع تقلیدی از سریال جیمز باند است، اما بارها فرمول داستان آن را تغییر داده است.

انتظار می رود ساعت جان بنجامین به عنوان استرلینگ آرچر، عایشه تایلر به عنوان لانا کین، جودی گریر مثل شریل تانت، کریس پارنل مانند سیریل فیگیس، امبر نش در نقش پاملا پاوی، آدام رید در نقش ریموند ژیلت و یتس خوش شانس برای صداپیشگی شخصیت های خود در فصل 14 آرچر در نقش دکتر الگرنپ کریگر بازگردید. همچنین، مانند ۱۳ فصل گذشته، آدام رید برای انجام فصل آخر انیمیشن کماندار بازگشته است.

  ال جی 16 و 17 اینچی هات 2022 معرفی شد. وزن کم و گرافیک Nvidia RTX 2050

دیدگاهتان را بنویسید