Dordogne در ژوئن 2023 به Xbox Game Pass می آید

کاربران Xbox Game Pass می توانند ماه آینده بازی ماجراجویی Dordogne را تجربه کنند.

Umanimation و Focus Entertainment اعلام کرده اند که بازی ماجراجویی داستانی جذاب Dordogne در ژوئن 2023 به Xbox Game Pass می آید. این بازی به عنوان یک ماجراجویی داستان محور رنگارنگ و لذت بخش در مورد خاطرات دوران کودکی، عشق و خانواده توصیف می شود که در تاریخ منتشر خواهد شد. 13 ژوئن برای Xbox Series X. Xbox Series S، Xbox One و Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.

با کنترل شخصیت میمی، بازیکنان محیط های دلپذیر با آبرنگ و نقاشی های دستی منطقه دوردون را کشف می کنند و خاطرات دوران کودکی شخصیت و گذراندن وقت با مادربزرگش را به یاد می آورند. لحظات، مناظر، بوها، صداها و احساسات را در طول این ماجراجویی به خاطر بسپارید. این خاطرات پرشور را به عنوان یادگاری از گذشته خانوادگی میمی که منحصر به تجربه شماست و انعکاسی نوستالژیک از ماجراهای شماست، در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

تاکنون تنها یک بازی دیگر تایید شده است که در ماه ژوئن به Xbox Game Pass راه پیدا کرده است. پس از مدتی تاخیر، Amnesia: The Bunker اکنون در اوایل ماه آینده به سرویس اشتراک اضافه می شود. مشترکین Game Pass می‌توانند از روز اول راه‌اندازی Dordogne را بدون پرداخت هزینه جداگانه تجربه کنند.

دانلود ویدیو آپارات

  رئیس اکتیویژن بلیزارد این مجموعه را ترک می کند

دیدگاهتان را بنویسید