Zelda: Tears of the Kingdom، موفق ترین نسخه فیزیکی در زمان اکران

همانطور که انتظار می رفت، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom فروش قابل توجهی داشت و بزرگترین نسخه فیزیکی بریتانیا تا به امروز است. 2023 به نام او نامگذاری شده است.

شکی وجود نداشت که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدیویی سال باشد، چه از نظر تجاری و چه از نظر انتقادی. نه تنها این اثر به یک متای منحصر به فرد تبدیل شده است 96 اما موفقیت جهانی آن را می توان در فروش جهانی این بازی دید.

کریستوفر درینگ از رسانه GameIndustry، Gfk این آمار را در توییتر منتشر کرد و بر اساس بازی Tears of the Kingdom، توانست رکورد بزرگترین عرضه فیزیکی سال 2023 در انگلستان را به نام خود ثبت کند. به گفته Dring، انتشار بازی جدید Zelda حتی سه برابر هاگوارتز Legacy است که با توجه به موفقیت آن بازی RPG و اکشن، اتفاق بزرگی است. فروش دیجیتالی Hogwarts Legacy احتمالا بهتر بود. اما از آنجایی که نینتندو آمار دیجیتالی ارائه نمی دهد، نمی توان مقایسه دقیقی انجام داد.

همچنین تنها با دو روز فروش فیزیکی، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توانست با پیشی گرفتن از مجموع فروش نسخه هایی مانند Skyward Sword، The Wind Waker به هشتمین بازی پرفروش سری Zelda در بریتانیا تبدیل شود. و پیوندی بین دنیاها علاوه بر این، راه اندازی این بازی 173 درصد بیشتر از Breath of the Wild بود.

با وجود این رکوردشکنی ها، Tears of the Kingdom نتوانست بزرگترین عرضه یک بازی را از کنسول نینتندو سوییچ دریافت کند و بازی Pokemon Scarlet and Violet همچنان پیشتاز است. اگرچه آخرین نسخه زلدا فقط کمی از این بازی پوکمون پایین‌تر است. از نظر درآمدزایی، با همین میزان، بازی در رده چهارم مجموعه Zelda قرار دارد. بعد از Ocarina of Time و Twilight Princess که در رتبه های سوم و دوم قرار دارند.

  آزمایش هیجان انگیز سیستم دفاع لیزری چند لایه لاکهید مارتین

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اکنون برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید