آفرین به شینجی میکامی از Ghost of Tsushima

به تازگی سازنده سری بازی های Resident Evil در گفتگوی جدید خود به تمجید از بازی Ghost of Tsushima پرداخته است.

بازی Ghost of Tsushima در سال 2020 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد که توسط استودیوی بازی سازی Soccerpunch ساخته شد و موفقیت قابل توجهی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد. این اثر توانسته امتیاز ۸۳ را از سایت متاکریتیک کسب کند. توسعه دهندگان ژاپنی در زمان انتشار بازی را تحسین کردند.

مثلا ما می توانیم توشیهیرو ناگوشی، خالق سری بازی های Yakuza باید به این موضوع اشاره کند که از تجربه این اثر جهانی شگفت زده شده است. جالب است بدانید نائوکی یوشیدا، تهیه کننده فاینال فانتزی شانزدهم نیز از آن بازی به عنوان تاثیرگذارترین اثری که امسال تجربه کرده یاد کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی، یکی دیگر از بازی سازان ژاپنی به تمجید از بازی Ghost of Tsushima پرداخته است.

شینجی میکامی با کلاه سفید

شینجی میکامی سازنده سری بازی های Resident Evil در حساب توییتر خود از داستان جین ساکای تمجید کرد. وی در سخنان خود گفت: مدت زیادی از انتشار آن می گذرد [بازی Ghost of Tsushima] گذشت، اما Ghost of Tsushima را تمام کردم. این یک لذت بود. قسمت آخر بازی عالی بود.”

در حال حاضر شایعات زیادی در مورد نسخه دوم Ghost of Tsushima وجود دارد. اوایل سال گذشته، استودیوی بازی سازی Soccerpanj با انتشار یک آگهی استخدام به این شایعات دامن زد. سونی همچنین یک تیزر تلویزیونی در اواسط زمستان سال گذشته منتشر کرد. این تیزر تصاویری از فرار سواران از یک روستا را نشان می دهد. این احتمال وجود دارد که سونی در این ویدیو به ساخت این بازی اشاره کرده باشد. با این حال بهتر است تا ارائه رسمی قسمت دوم این بازی توسط سازندگان آن صبر کنید.

  بایننس به هر یک از کاربران خود در زلزله زده ترکیه 100 دلار کمک می کند

نظرت چیه عزیزم بازی Ghost of Tsushima رو امتحان کردی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید