اعلام تاریخ انتشار Layers of Fear در تیزر کوتاهی

استودیو Blubber Team با انتشار تیزر کوتاهی تاریخ انتشار Layers of Fear را اعلام کرد.

همانطور که توسط تیم Blubber اعلام شده است، بازی ترسناک Layers of Fear در تاریخ 15 ژوئن سال جاری بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد.Xbox Series S منتشر خواهد شد. علاوه بر این، بازیکنان استیم می توانند دموی رایگان این بازی را از هم اکنون تا تاریخ 1 ژوئن (22 اردیبهشت) تجربه کنند.

Piotr Babineau، مدیر عامل Blubber Team، در مورد Layers of Fear می گوید: «با استفاده از قدرت Unreal Engine 5، توانستیم یک بازی بسازیم که از نظر بصری نسبت به کارهای قبلی ما پیشرفته تر است و همراه با آن یک سفر فراموش نشدنی ایجاد کنیم. تاریخ در ذهن هنرمندان رنج دیده ما برای بازیکنان جدید و هواداران قدیمی هیجان زده هستیم.”

بازی Layers of Fear داستان کل مجموعه و بسته های اضافی آن را در قالب یک روایت کامل و جامع بازسازی کرد. در این عنوان، بازیکنان کنترل شخصیت جدیدی به نام Writer را در دست می‌گیرند که به فانوس دریایی سفر می‌کند و در آنجا با دو شخصیت Artist و Actor از نسخه‌های اول و دوم سری آشنا می‌شود. علاوه بر این، یک بسته الحاقی به نام The Final Note برای این بازی در نظر گرفته شده است که داستان را از دیدگاه همسر نویسنده روایت می کند.

تیم Blobber با استفاده از قدرت Unreal Engine 5 و با استفاده از فناوری هایی مانند Lumen و ray tracing توانسته کیفیت بصری بازی Layers of Fear را به ویژه در زمینه نور و انعکاس نور بهبود بخشد. همچنین این بازی کیفیت HDR و رزولوشن 4K را برای علاقه مندان به سری ارائه خواهد کرد.

  رندرهای Motorola Moto G Power (2023) طراحی آن را آشکار می کند

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما درباره آخرین اخبار Layers of Fear چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید