ال فانینگ در فیلم بیوگرافی باب دیلن به تیموتی شالامه می پیوندد

ال فانینگ بازیگر سریال The Great پس از توافق با Searchlight Pictures فیلم بیوگرافی باب دیلن با بازی تیموتی شالامه اضافه شد.

جیمز منگولد، کارگردان آثاری مانند فیلم هویت، فیلم Walk the Line، فیلم 3:10 به یوما، فیلم ولورین، فیلم لوگان و فیلم فورد علیه فراری بعد از کارگردانی فیلم Indiana Jones and the Dial of Fate با همکاری سرچ لایت پیکچرز به فیلم بیوگرافی باب دیلن می رود و اکنون در آخرین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. Deadline اعلام کرد که ال فانینگ از The Great به جمع بازیگران سریال A Complete Unknown اضافه شده است.

فنینگ نقش سیلوی روسو، هنرمند و دانشجویی را بازی می کند که در اوایل دهه 1960 مورد علاقه باب دیلن بود. تیموتی شالامه که برای بازی در فیلم Call Me by Your Name نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، قرار است در نقش باب دیلن در فیلم A Complete Unknown بازی کند و فیلمبرداری و تولید آن تابستان امسال در شهر نیویورک آغاز می شود. جیمز منگولد مسئول این فیلم است. کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه زندگینامه باب دیلن.

تیموتی چالامی و باب دیلن

مدتی پیش مونیکا باربارو بازیگر سریال Top Gun: Maverick برای ایفای نقش جان بائز خواننده و ترانه سرای مشهور موسیقی فولکلور آمریکا به جمع بازیگران سریال A Complete Unknown اضافه شد. جی کاکس نویسنده کتاب Silence and Gangs of New York به منگولد در نوشتن فیلمنامه A Complete Unknown کمک کرد. تمرکز این فیلم بر لحظه دگرگونی باب دیلن در دهه 1960 خواهد بود، جایی که شاهد جریان دوران حقوق مدنی و تحولات ضد فرهنگی خواهیم بود.

  تاریخ انتشار بازی Minecraft Legends در تریلر جدیدی اعلام شد

در فستیوال فولک نیوپورت در سال 1965، دیلن جوان موسیقی محلی را با گیتار الکتریک اجرا کرد که طرفدارانش را از هم جدا کرد اما او را در مسیر ضبط برخی از بهترین آلبوم ها و آهنگ هایش قرار داد. ال فانینگ این روزها بیشتر برای بازی در نقش کاترین کبیر در فیلم The Great شناخته می شود و همچنین در فیلم Maleficent و Maleficent: Mistress of Evil ظاهر شده است.

از دیگر نقش‌های او می‌توان به Super 8، The Neon Demon، زنان قرن بیستم، Live by Night، The Beguiled، Mary Shelley، Teen Spirit، A Rainy in New York و All the Bright Places اشاره کرد. در فیلم دیگری است قرار است فانینگ در Death Stranding 2 نیز ظاهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید