این آخر هفته چه بازی کنیم: از دیابلو تا دیابلو مانند!

در این قسمت از مقالات آخر هفته چه بازی کنیم، ما برای تجربه Diablo آماده می شویم! با زومجی همراه باشید.

ما با یک قسمت دیگر از مقالات در مورد بازی های آخر هفته در اختیار شما هستیم و این هفته با توجه به انتشار قریب الوقوع Diablo 4، به دو اثر منتقل شده ایم که می توانید در مدت زمان باقیمانده تا پایان آن را مشاهده کنید. انتشار بازی و به خصوص اگر در گذشته تجربه ای با این سبک از بازی ها ندارید، آماده بازی شوید. پس منتظر عملکرد بازی ها باشید:

شیاطین در دیابلو 3

بازی دیابلو 3

Diablo 4 کمی بیش از دو هفته دیگر باقی مانده است و از آنجایی که بلیزارد در بازی های اخیر کمی از بلیزارد قدیمی و دوست داشتنی فاصله گرفته است، این بازی فرصتی است تا شرکت محبوب را دوباره در اوج ببینیم. تمامی بازی های قبلی دیابلو (به جز نسخه موبایل آن) آثار موفق و ارزشمندی بودند و معمولاً فاصله زیادی بین انتشار آن ها وجود داشت که یکی از عواملی است که دیابلو را به مجموعه ای خاص تبدیل کرده است. پس از گذشت 11 سال از بازی Diablo 3، اکنون نسخه جدیدی از این سری را خواهیم داشت و چه بهتر از تجربه کاری که بازی از نظر داستانی، ادامه آن است.

وقایع Diablo 4 قرار است 30 سال پس از وقایع بسته Reaper of Souls Diablo 3 رخ دهند و اگر با دانستن تاریخچه نسخه قبلی وارد آن شوید، قطعا می توانید از بازی لذت بیشتری ببرید. توسعه Diablo 3 در سال 2001 آغاز شد و در سال 2008 برای اولین بار شاهد ارائه رسمی این بازی بودیم. طراح اصلی بازی Jay Wilson است که قبلا روی بازی هایی مانند Company of Heroes در Relic Studio کار کرده است و طراح اصلی بازی جهان Leonard Boyarski یکی از 6 سازنده نسخه اول Fallout است. یکی از نکات جالب در مورد بازی این بود که در طول مراحل ساخت، فضای کلی آن چندین بار تغییر کرد و این در نهایت عاملی بود که برخی از گیمرها با آن موافق بودند و برخی دیگر موافق نبودند.

  جریمه 32 میلیاردی برای سوء استفاده کنندگان ارز در مناطق فقیرنشین هزینه شود

خانه تاریک و سیاه در بازی Diablo 3

دلیل اصلی این موضوع این است که اگرچه دیابلو 3 در مقایسه با بسیاری از بازی‌ها همچنان اثری با فضایی تاریک و مرموز به حساب می‌آید، اما از این نظر نسبت به نسخه‌های قبلی بسیار نرم‌تر است و برخی از طرفداران قدیمی این سری معتقد بودند. جو بازی فاقد حس دیابلو بود. شاید به همین دلیل سازندگان اعلام کردند که نسخه چهارم باید از نظر فضاسازی بیشتر شبیه نسخه دوم و قبلی باشد تا نسخه سوم. یکی دیگر از مواردی که حواشی زیادی برای Diablo 3 به همراه داشت، الزام گیمر به آنلاین بودن دائمی حتی در بخش تک نفره بود که در زمان عرضه مشکلات زیادی را به همراه داشت و برخی از گیمرها تجربه خوبی از بازی نداشتند. به خاطر آن

اما با وجود این محدودیت ها، Diablo 3 هنوز هم یک RPG اکشن هک و اسلش واقعا جذاب و اعتیاد آور است. داستان بازی 20 سال پس از وقایع نسخه دوم دنبال می شود و بازیکنان باید بار دیگر با نیروهای اهریمنی مبارزه کنند. اگرچه داستان فانتزی جذاب همیشه یکی از ویژگی های مثبت سری دیابلو بوده و این موضوع در مورد نسخه سوم نیز صدق می کند، اما بیش از هر چیز گیم پلی هیجان انگیز بازی مخاطب را در تجربه این اثر غرق خواهد کرد.

در Diablo 3 انواع و اقسام ماموریت ها پیش روی گیمر است و در کنار آن ها، گشت و گذار در دنیای بازی که می تواند مربوط به یافتن غارت ارزشمند باشد، هرگز تکرار نخواهد شد. گیمرها می توانند بازی را با یکدیگر در قالب Co-Op تجربه کنند و حتی پس از گذشت نسبتاً زیادی از انتشار بازی، می توانید ساعت های طولانی از تجربه Diablo 3 لذت ببرید. پیشنهاد می کنم به خصوص اگر تا امروز به این مجموعه نیامده اید و می خواهید نسخه جدید آن را بازی کنید، در این مدت باقی مانده نسخه سوم یا حتی نسخه بهبود یافته قسمت دوم را انتخاب کنید و تا یادگیری کامل تجربه Diablo برای Diablo 4 آماده شوید. .

  مدیر عامل OpenAI: هوش مصنوعی ChatGPT یک فناوری جذاب است، اما محصولی وحشتناک!

شخصیت های بازی Minecraft Dungeons

بازی Minecraft Dungeons

خب، پس از تجربه ای بسیار جدی در سبک اکشن هک اند اسلش، به یک کار نه چندان جدی در این سبک می پردازیم و چه چیزی بهتر از یک بازی مرتبط با ماین کرافت؟ Minecraft Dungeons قطعا تجربه کاملی نیست و از نظر کیفیت با آثاری مانند Diablo قابل مقایسه نیست. با این حال، تجربه کلی بازی سرگرم کننده است و به خصوص بازی با دوستان می تواند به شما کمک کند اوقات خوبی داشته باشید.

بازی Minecraft Dungeons در همان دنیای فانتزی Minecraft اتفاق می افتد. نام شخصیت آرچی پس از طرد شدن توسط مردم خود و ناتوانی در یافتن خانه دیگری برای خود، به طور تصادفی قدرت جادویی به دست می آورد و تبدیل به موجودی شیطانی به نام Arch-Illager می شود. این موجود تصمیم گرفت از همه کسانی که او را نادیده گرفته اند انتقام بگیرد و حالا بازیکنان باید در قالب قهرمانان به نبرد با این شخصیت بروند.

    Minecraft Dungeons با دشمنان مبارزه کنید

هیچ کلاس شخصیت متفاوتی در Minecraft Dungeons وجود ندارد و بازیکنان می توانند از هر زره یا سلاحی که دوست دارند استفاده کنند. دنیای بازی همان حال و هوای آشنای Minecraft را دارد و بسیاری از جنبه های مراحل از جمله دشمنان به صورت تصادفی طراحی شده است که ارزش تکرار بازی را افزایش می دهد.

بسته های الحاقی متعددی تاکنون برای بازی منتشر شده است که هر کدام مراحلی را با حال و هوای متفاوتی اضافه می کنند. Minecraft Dungeon در گیم پلی نیز موجود است و می تواند گزینه خوبی برای تجربه هک اند اسلش اما با فضای سرگرم کننده تر باشد.

  تریلر جدیدی از Lies of P منتشر شد

در پایان لطفا نظرات خود را در مورد بازی های این هفته با زومجی و کاربران آن در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید