بازی فوتبال EA Sports FC احتمالا در ماه جولای رونمایی خواهد شد

گزارش های جدید ادعا می کنند که الکترونیک آرتز EA Sports FC را در اواسط جولای معرفی خواهد کرد.

به نظر می رسد EA در اواسط ژوئیه امسال یک رویداد ویژه برگزار خواهد کرد که در آن اطلاعات زیادی در مورد آینده سری فوتبال خود به نام EA Sports FC با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت. راستی تام هندرسون از Insider Gaming، اگرچه ممکن است تاریخ های برنامه ریزی شده تغییر کند، اما خودی ها می گویند که EA این رویداد را در 21 جولای (12 ژوئیه) یا 22 جولای (13 ژوئیه) امسال برگزار خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این رویداد، انتظار می رود EA جزئیات زیادی را در مورد EA Sports FC منتشر کند. بنابراین طرفداران می توانند نمایش کامل بازی، طراحی جلد، تاریخ پیش خرید، ظاهر گیم پلی و موارد دیگر را مشاهده کنند. EA Sports FC به عنوان دنباله‌ای برای FIFA 23 معرفی می‌شود و اولین بازی فوتبال الکترونیک آرتز از زمان پایان همکاری EA با فیفا خواهد بود. تیزر کوتاهی از EA Sports FC در ماه آوریل منتشر شد که لوگو و وب سایت رسمی بازی را فاش می کند.

EA در نشست مالی اخیر خود اعلام کرد که آخرین نسخه از سری فوتبال فیفا، FIFA 23، توانسته در 6 ماه فروش بیشتری نسبت به FIFA 22 داشته باشد. با این حال، موفقیت تجاری چشمگیر این بازی نباید تعجب آور باشد. زیرا فیفا 23 رکورد سریع ترین فروش در تاریخ مجموعه فیفا را به نام خود ثبت کرد.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  ظرفیت باتری مدل های جدید آیفون 14 چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید